Герман: говорячи "на Україні", Мєдвєдєв подав нам хороший приклад

На Україні: Герман вважає, що Медведєв подав нам хороший приклад

Радник президента України Ганна Герман побачила у висловленні президента Росії Дмитра Мєдвєдєва щодо необхідності для росіян говорити "на", а не "в" Україні позитиви для нашої держави.

Про це вона повідомила в ефірі одного з телеканалів, передає ЛIГАБiзнесIнформ.

"Я бачу в цьому висловлюванні російського президента два позитиви для України. Перш за все, російський президент не сказав: "Це там у нас на Україні". І цим він визнав ще раз незалежність України, і визнав, що Росія вже ніколи не скаже: "Там у нас на Україні". Я думаю, що це дуже позитивний момент", - зазначила Герман.

"Другий момент, ставлення російського президента до своєї мови. Ви знаєте, у Франції є спеціальна державна інституція, яка стежить за чистотою французької мови. Я думаю, що нам в Україні потрібно собі теж таку (інституцію - ред.) ввести. Можливо, інститут українознавства, україністики міг би стати таким закладом, який би стежив за чистотою української мови", - продовжила радник президента.

"Президент Росії подав нам хороший приклад... як глава держави піклується про таку річ, як прийменник. Я думаю, що всім нам, хто при владі, і хто в опозиції також, потрібно вчитися так приділяти увагу рідній мові і повчитися цьому можна", - підсумувала Герман.

Нагадаємо, раніше в ході зустрічі з вченими-істориками у Володимирі Мєдвєдєв висловив думку, що слід говорити "на Україні", а не "в Україні".

Читайте також:

Мєдвєдєв заявив, що правильно казати – "на Україну"

Бандеру і Шухевича можна знову зробити Героями України

Нємцов: Путін вважає всіх українців у Росії бандерівцями

Американські ЗМІ: Путін перетворює Україну на російську колонію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: