Герман: Луценко міг би вже 20 разів стати ЗЕКом

Герман і Луценко обмінялися образами про ЗЕКа і "хворих на голову".

Регіоналка Ганна Герман вважає, що якби Юрія Луценка можна було б притягти до відповідальності, він був би вже "20 разів ЗЕК".

Про це вона сказала після звіту Луценка у парламенті. Герман заявила про протиправні дії міліції під час голосування у першому турі виборів.

Вона навела приклад, що в Артемівську померла жінка після того, як у день голосування до неї "вдерлися" міліціонери і намагалися перевірити, чи вона дійсно тяжко хвора.

"Її, прикуту до ліжка, намагалися примусити встати, щоб перевірити, чи вона справді не може ходити. Після цього стресу і шоку вона померла. Так не робили навіть фашисти! Якби вам довелося відповідали за все, що ви скоїли під час перебування на посаді, ви би були вже 20 разів ЗЕК!", - сказала Герман.

У свою чергу Луценко порадив Герман, якщо у неї є такі факти, написати заяву у прокуратуру.

"Якщо незаконність дій підтвердиться, усі будуть відповідати. Але, скажіть, де мали голосувати ті, яких ви схилили голосувати на дому, але вони вже у домовині? От у Бердичеві бабця померла вже 20 років тому, а за вашими заявами хоче голосувати вдома. То куди йти виборчій комісії?", - обурився він.

"І що, міліції не звертати увагу на те, що тисячі людей ви схилили голосувати вдома лише для того, щоб вкинути свої бюлетені? Саме ваша аморальна діяльність з накручування так званого голосування на дому, призвела до того, що ви хотіли додати до дійсних хворих та інвалідів хворих на голову, які хочуть голосувати за одну політичну силу", - додав Луценко.

Читайте також:

Луценко розповів про "банду", яка хоче його звільнити

Партія регіонів відкликає депутатів з канікул для звільнення Луценка

Луценко відмовився агітувати за Тимошенко у другому турі виборі

ВідеоГерман: Луценко міг би вже 20 разів стати ЗЕКом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: