Герман: мільйони бідних висять на бігбордах Тимошенко

Партія регіонів не збирається відправляти уряд Тимошенко у відставку, але вже звинуватила його у витрачанні державних грошей на власну рекламу.

Партія регіонів не збирається ініціювати відставку Кабінету міністрів Юлії Тимошенко. Про це на прес-конференції заявила депутат від ПР Ганна Герман.

"Відносно того, чи будемо ми ініціювати відставку теперішнього уряду, - ні. Це уряд дуже сподівається, що його відправлять у відставку. Уряд має нести відповідальність до виборів, уряд має відповісти за все, що він наробив, перед народом", - сказала вона.

Крім того, Герман розкритикувала намір уряду реалізовувати проект державного бюджету на 2010 рік своїми постановами уряду у разі відмови Верховної ради затвердити відповідний закон.

"Це відкрита зневага Конституції України, це неповага до закону й це демонстрація того, що в Україні можлива якась диктатура вже дуже скоро", - впевнена Герман.

Відповідаючи на запитання, за рахунок чого можливе підвищення соціальних стандартів українців, якого вимагає Партія регіонів, Герман висловила думку, що це можна зробити за рахунок коштів, які витрачаються прем'єром Юліою Тимошенко на агітацію.

"Гроші для підвищення соцстандартів якщо не валяються на дорозі, то принаймні висять на шнурках над всіма дорогами, на всіх бігбордах, які коштують понад 60 мільйонів гривень", - вважає нардеп.

Крім того, вона розкритикувала уряд за нераціональне використання бюджетних коштів.

Раніше народний депутат від "Нашої України - Народної самооборони" Олександр Третьяков заявив, що Партія регіонів незабаром спробує відправити Кабмін у відставку.

Нагадаємо, ПР блокує роботу Верховної ради через відмову представників інших політичних сил підвищувати соціальні стандарти в Україні. Регіонали вимагають підвищити мінімальні зарплати до рівня 1500, а мінімальні пенсії - до 1300 гривень на місяць.

Сама Герман раніше закликала українців, особливо бідних, іти під стіни Кабміну та ВР і відбирати гроші у депутатів і чиновників, які відмовляються підвищувати соцстандарти.

Читайте також:

Герман закликала народ іти під Кабмін і відбирати гроші

Тимошенко пообіцяла збільшити мінімальні зарплати на 20%

Уряд Тимошенко пообіцяв вирішити проблеми російського бізнесу

Регіонали переплутали рекламу Тимошенко з рекламою віагри

ВідеоГерман про уряд Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: