Герман нагадала Тимошенко, що кухня – найважливіша жіноча місія

Герман закликала Тимошенко не ображатися через те, що Янукович в одному зі своїх виступів "відправив" її на кухню.

Народний депутат від Партії регіонів Ганна Герман вважає, що "найвища місія жінки" - це "готувати обіди, щось там вдома робити, берегти дім". Такою думкою вона поділилася на зустрічі в Житомирському телелецентрі, коментуючи один з останніх скандалів між Віктором Януковичем і Юлією Тимошенко.

"Юлія Володимирівна образилася, що Віктор Федорович її на кухню відправив. Ви знаєте, мені здається, що немає більшого щастя для жінки, як приготувати обід для своєї дитини. Юлії Володимирівні не потрібно на це ображатися. Їй потрібно просто зрозуміти, що є жіноче щастя. Тільки ми маємо цінувати", - заявила зокрема Герман.

"І що, якби ми з вами мали можливість, всі тут жінки сидять, просто захищати свої сім’ї, просто готувати для них обіди, щось там вдома робити, берегти той дім, то це була б найвища наша місія і найкраще, що ми можемо для України зробити", - сказала політик.

"Тому не потрібно ображатися за ту нашу кухню. Тому що кухня, це велике щастя. Тому що наша сім’я і наша роль жіноча, ми повинні працювати з вами, ми не можемо собі дозволити не працювати, так? Але, якби ми могли, якби я могла собі дозволити не працювати, а просто жити для своїх дітей і бути впевненою, що без мене там обійдеться, це було б найбільше щастя. І тому жінки в Україні повинні це пам’ятати. Якщо нам колись, якщо може колись таке буде, що наші чоловіки зможуть нам забезпечити таке життя, коли ми зможемо обирати, або працювати, або не працювати, я думаю, що ми з радістю робитимемо вареники. Ми навіть Юлію Володимирівну навчимо робити вареники", - сказала Герман.

Як відомо, раніше Віктор Янукович відмовився брати участь у телевізійних дебатах з Юлією Тимошенко і заявив, що "якщо вона жінка - то повинна йти на кухню і показувати там свої примхи".

Через це феміністичні організації назвали Януковича дикуном, а західні ЗМІ звинуватили його у дискримінації жінок.

В результаті лідер Партії регіонів був вимушений визнати, що "трохи перебрав", відправивши Юлію Тимошенко на кухню. "Я, звісно, трошки перебрав. Трошки. Бо насправді в нас жінки грають велику роль у політиці. І чим більше буде жінок у політиці, але врівноважених, тим краще. Бо жінки завжди більш врівноважені, не такі агресивні як чоловіки. Але Тимошенко - це окремий випадок", - заявив він.

Читайте також:

Янукович визнав, що "трохи перебрав", коли відправив Тимошенко на кухню

Жінки України назвали Януковича дикуном

Янукович порадив Тимошенко "йти на кухню і показувати там свої примхи"

Світові ЗМІ звинуватили Януковича в дискримінації жінок

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: