Герман натякнула, що спостерігачі на виборах не дуже й потрібні

Заступник глави Адміністрації президента вважає, що Україна не повинна занадто залежати від закордонних спостерігачів на виборах, а громадяни мають самі не допускати фальсифікацій.

Україна не повинна так тотально залежати від спостерігачів, вважає заступник глави Адміністрації президента Ганна Герман.

"Необхідно щоб ми всередині країни не боялися без чужинецького контролю провести чесні вибори", - заявила вона в ефірі одного з українських телеканалів.

При цьому Герман уточнила, що вона за те щоб приїздили спостерігачі. "Хай їдуть до нас багато людей. Але ми не повинні так тотально залежати від тих, хто приїжджає і нас оцінює. Ми маємо самі давати собі оцінку. Маємо мати власну національну гідність", - сказала вона.

За словами заступника глави Адміністрації президента необхідно "бути свідомими громадянами і не допускати, присікати кожну спробу фальсифікацій".

"Тому що фальсифікація це колосальне приниження громадянського суспільства. Того суспільства, яке ми мусимо побудувати", - сказала Герман.

Нагадаємо, на місцевих виборах 31 жовтня майже не буде закордонних спостерігачів. Голова Комітету виборців України Олександр Черненко заявив, що в Україні працюватиме не більше 50 міжнародних спостерігачів. Він пояснив, що місія ОБСЄ БДІПЛ пізно отримала запрошення від МЗС і не встигає організувати повноцінну місію.

Раніше у ПАРЄ висловили сумнів у законності проведення місцевих виборів в Україні. Тривожний знак для Європи вбачають у тому, що виборчі комісії не збалансовані за своїм складом.

Читайте також:

В Україну приїдуть спостерігачі з Європи

На виборах в Україні не буде міжнародних спостерігачів

США направлять спостерігачів на вибори в Україну

Європа відзначила недосконалість виборчих законів України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: