Герман не збирається командувати секретаріатом Януковича

Ганна Герман також заявила, що Віктор Янукович дуже суворий до свого оточення і непередбачуваний, тому призначення на відповідальні посади стануть сюрпризом для всіх.

Регіоналка Ганна Герман заявила, що не буде очолювати Секретаріат президента.

Про це вона сказала в ефірі одного з телеканалів.

"Такої ймовірності не існує. Я не раз заявляла, що мене не цікавлять посади. Я йшла до цієї перемоги для того, щоб мати колосальну моральну сатисфакцію", - наголосила регіоналка.

Також вона заявила, що тільки новообраний президент Віктор Янукович знає, хто очолить його секретаріат: "Я думаю, ми про це довідаємося у середу, а може, у четвер".

Крім того, Герман зазначила, що Янукович "буде дуже суворий до свого оточення і до людей, які будуть працювати з ним".

"Я думаю, що можуть бути дуже несподівані призначення. І, знаючи Віктора Федоровича, я думаю, що призначення будуть несподівані", - заявила вона.

Відповідаючи на питання щодо можливого приїзду на інавгурацію президента Росії Дмитра Мєдвєдєва, Герман зазначила, що на церемонії "буде багато приємних несподіванок, і рівень представництва гостей зі Сходу та Заходу буде достатньо високий".

Також, коментуючи заяву партії "За Україну" про те, що новообраний президент має отримати благословення предстоятелів всіх українських церков, Герман сказала: "Вимагати від нього (Януковича), щоб він бігав по церквах, як Юлія Володимирівна (Тимошенко) бігала по церквах, коли їй треба було, - це несправедливо".

"Те, що приїде патріарх Кирило – це велика честь і для України, і для Віктора Федоровича", - наголосила вона.
Регіоналка також заявила, що на інавгурацію "не будуть викидатися великі гроші".

"Борщ і вареники, які будуть подавати на урочистому прийомі, дешеві, і це не забере у держави багато грошей. Ми не будемо робити феєрверків, салютів, ми не будемо запрошувати Аллу Пугачову", - сказала Герман.

Читайте також:

Янукович зекономить на костюмі для інавгурації

Інавгурацію Януковича будуть транслювати в Інтернеті

Кравчук: Литвин обережно поклав свої яйця в корзину Януковича

Обама відправить на свято до Януковича свого радника

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: