Герман оголосила конкурс на прес-секретаря Януковича

Джерело в Партії регіонів стверджує, що майбутній прес-секретар Віктора Януковича не буде формувати інформаційну політику президента, оскільки займатися цим буде Герман.

Заступник голови адміністрації президента (АП) Ганна Герман у неділю, 28 лютого, повідомила про проведення конкурсу серед журналістів на посаду прес-секретаря президента Віктора Януковича. "Ми оголосили конкурс. Вже дуже багато журналістів дзвонять з цього питання. З вівторка (2 березня – ред.) розпочнуться зустрічі з претендентами", - повідомила пані Герман .

За її словами, нового прес-секретаря президента будуть обирати за наступними критеріями: професіоналізм, скромність, відповідальність і демократичність. Чи володіє претендент цими якостями, в АП мають намір виявляти в ході співбесіди. З кандидатурою в АП "визначаться в найближчі тиждень-два". "Ми будемо давати журналістам завдання і дивитися, як вони справляються", - уточнила пані Герман.

Як відомо, з 2005 року прес-секретарем Віктора Януковича є Денис Іванеско. На питання чим президента не влаштовує його кандидатура, Ганна Герман відповіла: "Я б хотіла, щоб з Віктором Януковичем працював найкращий з журналістів". "У цьому конкурсі братиме участь і діючий прес-секретар. Якщо він виявиться кращим за всіх - залишиться, якщо знайдеться хтось кращий, більш оперативний і який має найкращі зв'язку в журналістських колах, - буде працювати та людина", - підсумувала пані Герман.

Дізнатися у самого Дениса Іванеско, чи має намір він боротися за посаду прес-секретаря не вдалося. Проте високопоставлений співрозмовник у Партії регіонів з упевненістю заявив, що шанси пана Іванеско залишитися на цій посаді "дорівнюють нулю". "У Герман вже все давно вирішено на цей рахунок", - сказав він.

За словами джерела в Партії регіонів, в Адміністрації Віктора Януковича прес-секретар не буде впливати на інформаційну політику президента. "Навіть коли з'явиться новий прес-секретар, Ганна Герман буде все це курирувати і визначати", - заявив співрозмовник.

Слід зазначити, що в історії президентської канцелярії були періоди, коли прес-секретар глави держави мав більш широкі повноваження. Зокрема, прес-секретар президента Віктора Ющенка Ірина Геращенко з 2005-го по 2006 рік також керувала президентською прес-службою, що дозволяло їй впливати на інформаційну політику глави держави. А нинішній генеральний директор інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" Олександр Мартиненко з 1998-го по 2002 рік поєднував посаду прес-секретаря президента з посадою заступника глави АП.

Ганна Герман запевнила, що не планує суміщати ці дві посади. "Я свою справу вже зробила", - заявила вона. Нагадаємо, пані Герман була прес-секретарем кандидата в президенти Віктора Януковича з травня по грудень 2004 року.

Читайте також:

Янукович створив антикорупційний комітет

З сайта президента зник розділ про Голодомор

Янукович наказав створити сильну економіку

За рік кризи в Україні хабарі зросли в 10 разів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: