Герман переконана, що Путін любить Україну

Герман висловилася щодо знаменитої заяви Путіна про внесок України у перемогу в Другій світовій війні.

 Висловлювання прем’єра Росії Володимира Путіна щодо внеску України у перемогу в Другій світовій війні не потребують коментарів. Путін любить Україну, проте, "слово - не горобець", заявила заступник глави адміністрації президента Ганна Герман в ефірі одного з українських телеканалів.

"Висловлювання Володимира Путіна було настільки красномовним, що я думаю, що його коментувати не треба. Всі все зрозуміли. Я думаю, що Володимир Володимирович теж зрозумів. Буває таке, що зірветься з вуст якесь гостре слово", - зазначила вона.

Герман зазначила, що треба дуже добре думати, "чи реагувати на це, чи робити з цього проблему".

"Це дуже просто – відгавкнутися на якусь чужу невдалу фразу. Я думаю, що прем’єр Росії зрозумів багато з цієї відповіді, яку дали йому ветерани українські", - зазначила Герман.

"Я думаю, що Путін любить Україну, але в житті буває різне. Слово – не горобець", - заявила вона.

Нагадаємо, нещодавно Путін заявив, що Росія перемогла б у Другій світовій війні, навіть якщо б Україна не входила до складу СРСР.

Заява викликала гучну реакцію в українському суспільстві та політикумі. Зокрема, НУ-НС заявив, що Путін образив тисячі українських ветеранів. Проте, самі українські ветерани заявили, що не ображені на Путіна.

Міністр освіти, науки, молоді та спорту Дмитро Табачник, у свою чергу, заявив, що внесок кожного із союзників антигітлерівської коаліції в перемогу над фашизмом у Другій Світовій війні абсолютно беззаперечний, і Росія б не перемогла фашизм без України.

Читайте також:

Львівська облрада виганяє генконсула Росії з України

У Росії зняли черговий мультфільм про Путіна та Мєдвєдєва (відео)

Путін сподівається, що в України не вистачить нахабства вимагати дешевшого газу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: