Герман подарували діамантовий годинник за 58 тис. доларів

Заступник голови Адміністрації президента носить годинник, інкрустований діамантами за 466 тис. грн, що є вдвічі більше за її річний дохід.

Годинник Герман
TabloID
На з'їзді ПР Ганна Герман продемонструвала свій новий годинник
Заступник глави Адміністрації президента Ганна Герман має годинник з діамантами, вартістю 58 тисяч доларів.

Новий годинник престижного бренду "Franck Muller" Герман продемонструвала на з'їзді Партії регіонів, що відбувся 23-го квітня.

До цього політик носила хронограф тієї ж фірми, але за значно скромнішою ціною – 50 тисяч доларів. Якщо її старий годинник "Franck Muller" був інкрустований лише двома рядами діамантів, то новий - геть увесь усипаний "брюликами".

Хронограф заступниці президентської Адміністрції виготовлений з білого золота, належить до колекції "Master square". Цю модель важко знайти в Інтернет-магазинах. Зазвичай там пропонують скромніші моделі цієї серії - за 30-40 тисяч доларів.

Годинник Герман
TabloID
В одному з бутіків Києва, де працює "Franck Muller", модель, аналогічна тій, що носить Герман, коштує 466 тисяч гривень (58 тисяч доларів).

В той же час з декларації про доходи Герман випливає, що у 2009 році вона заробила 235 тисяч гривень, а половину цієї суми (118 тисяч) їй довелось викласти за договорами позики. Раніше Герман розповідала, що сплачує великий кредит за свою скромну "сільську хату".

Сама Герман повідомила, що цей аксесуар їй подарували на день народження у 2010 році.

"Ганна Миколаївна внесе цей годинник у свою декларацію наступного року, бо такий порядок", - пообіцяла помічниця Герман.

Проте у цій відповіді Герман є одна неув'язочка. День народження заступник глави адміністрації президента святкує 24 квітня, а годинник на її руці з'явився, як мінімум, на день раніше. Свою нову прикрасу Герман публічно демонструвала на з'їзді Партії регіонів, що відбувся 23 квітня.

Невідомо також хто є автором презенту і чи не є у цьому жесті корупція.

Нещодавно президент Янукович відклав набуття чинності закону про протидію корупції.

Там було прописано, що чиновникам забороняється одержувати подарунки, вартість яких перевищує 302 гривні 50 копійок.

Читайте також:

На Львівщині затопило рідне село Ганни Герман

Герман залишилася в політиці, бо не змогла відмовити Януковичу

Герман: У нас буде все в порядку, коли на Західній Україні почнуть працювати

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: