Герман подивиться, чи знається Тігіпко на нацбезпеці

Герман хоче перевірити, чи розуміється Тігіпко на нацбезпеці, щоб не роздаровувати посад "особливо заслуженим людям".

На посаду секретаря Ради нацбезпеки і оборони є кілька кандидатур.

Про це заявила заступник глави адміністрації президента Ганна Герман в ефірі одного з українських телеканлів.

Коментуючи інформацію про те, що секретарем РНБО може стати лідер партії "Сильна Україна" Сергій Тігіпко, вона сказала: "Це знає тільки президент".

"Треба подивитися, чи Тігіпко знається на національній безпеці. Була колись така практика, що розумієшся ти на національній безпеці, не розумієшся, але цю посаду дарували, як якійсь привілей якимсь особливо заслуженим людям", - зазначила Герман.

"Такий час пройшов. Таку практику Віктор Янукович не буде реалізовувати. Я знаю, що є кілька кандидатур досить серйозних людей, які справді глибоко знають предмет, про який ми говоримо", - підкреслила вона.

Відповідаючи на питання щодо подальшої долі чинного секретаря РНБО Раїси Богатирьової, Герман заявила: "Я бачилася Раїсою Василівною. Я дуже люблю цю людину. Я вважаю, що вона багато доброго для нас зробила".

"Вона вже фігура, вона вже сформований політик, її ім'я вже відомо, зрештою вона дуже приємна людина, і багато доброго зробила людям. Місце їй знайдеться", - вважає Герман.

Коментуючи своє призначення на посаду заступника глави адміністрації президента, вона зазначила: "Я повинна налагодити систему, яку я маю налагодити. Я маю зробити, щоб цей механізм запрацював в адміністрації президента".

"Тоді я визначуся. Я не люблю владу, я не хочу владу. Це чуже мені. Те, на що мене призначили, я справді вмію робити. Якщо я зрозумію, що там обійдеться без мене – я повернуся в парламент", - заявила Герман.

Як відомо, раніше Ганна Герман заявила про те, що не задоволена новою посадою в адміністрації президента.

Читайте також:

У Януковича вважають, що Ющенко був би непоганим прем'єром

Тимошенко: НУ-НС висунув у прем'єри Ющенка і Яценюка

Герман порадила Тимошенко "в засіках власної душі пошукати гідність"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: