Герман попередила, що життя в Україні буде ще важчим

Ганна Герман заявила, що влада не збирається брати у Заходу кредити, а натомість буде продовжувати здійснювати свої реформи.

Партія регіонів не відмовиться від так званих непопулярних реформ, заявила в ефірі одного з українських телеканалів заступник голови Адміністрації президента Ганна Герман.

За її словами, керівництво країни могло б підвищувати свій рейтинг за рахунок кредитів Заходу, однак замість цього чиновники вирішили здійснювати реформи.

"Так, важко. Так, буде ще важче. Але в результаті ми виведемо Україну на новий виток розвитку. Ми повернемося до інтенсивного економічного розвитку", - сказала Герман.

Вона стверджує, що влада не буде розганяти мітинги населення "солдатами, танками і бомбами, як в арабському світі".

"Суспільство має можливість і право в нашій країні вільно висловлювати свою думку. І держава слухає, і президент приймає заходи. Вийшли на мітинги працівники освіти, і по ньому було рішення уряду про збільшення зарплат на 20%", - запевнила чиновниця.

За її словами, жити важко сьогодні не тільки в Україні, а й в усьому світі.

"Я не знаю жодної країни у світі, де немає ні однієї акції протесту. Люди незадоволені, тому що посткризовий світ важкий. Жити простій людині важко. Зарплати маленькі, ціни ростуть, на продовольство, на товари широкого споживання в усьому світі, у всіх країнах ... Україна не виключення", - сказала Герман.

"Ми робимо реформи, складні реформи, які змушені зробити, жертвуючи своїм добрим ім'ям, своїм рейтингом, натикаючись на невдоволення людей. Але ми змушені це зробити, щоб ті, хто прийшли після нас, йшли вперед, а не тупцювали на місці", - додала вона.

За словами Герман, Партія регіонів розробила програму реформ на 10 років. Друга частина цієї програми буде реалізована, "якщо люди знову довірять нам владу", уточнила Герман.

Як повідомлялося, Герман вважає, що представникам влади необхідно провести всеукраїнський тур з популяризації реформ, виступаючи перед людьми як у містах-мільйонниках, так і невеликих селах.

Читайте також:

Ахметов заробив 15 мільярдів і вчергове став найбагатшою людиною України

За рік правління Януковича збідніли понад 60% українців

Для Януковича в "Межигір'я" придбали гігантську люстру за 50 тисяч доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: