Герман порадила українцям бути вірними церкві, як Янукович

Герман підкреслила, що Янукович залишається відданим своїм переконанням та духовним цінностям незалежно від займаної посади.

Президент Віктор Янукович поважає право кожної людини на свободу віросповідання, але залишається вірним тій церкві, до якої він належить від народження, і в цьому з нього варто брати приклад. Про це заявила заступник глави Адміністрації президента Ганна Герман.

"І рік тому, і п'ять років тому Віктор Федорович (Янукович) був на Пасхальному богослужінні в Києво-Печерській Лаврі. У цьому році прийшов також, і в наступному році прийде. І не треба робити з цього політику", - сказала вона.

При цьому Герман підкреслила, що "дуже важливо, коли людина залишається відданою своїм переконанням, своїм духовним цінностям незалежно від займаної посади". "І саме цьому у Віктора Януковича декому треба навчитися", - підкреслила вона.

Крім того, Герман нагадала про те, що в Україні церква і релігійні організації відокремлені від держави, "і наміри одержавлення церкви, втручання у церковне життя та створення єдиної помісної церкви за допомогою президента", є прямим порушенням Конституції.

"Як гарант Конституції, президент України ніколи не втручався у справи церкви. Як вірний Українській православній церкві, він завжди від народження належав саме цій церкві. І, як людина, Віктор Янукович має право ходити в той храм, до якого належить його душа і серце", - сказала вона.

Герман вважає, що не можна забирати це право у Януковича тільки тому, що його обрали президентом України.

"Тому що президенти приходять кожен у свій час, кожен у свій час іде, але є вічні цінності. Віктор Янукович не змінює віру в залежності від посади, яку він займає", - сказала вона.

Водночас Герман зазначила, що президент в питаннях своєї віри нічого не демонструє, не підкреслює і поводиться, "як завжди".

Як відомо, раніше партія "За Україну!" дорікала Януковичу в тому, що він демонструє підтримку лише православній церкві Московського патріархату.

Читайте також:

Янукович привітав українців з Великоднем

Янукович у Москві зустрівся з патріархом Кирилом

Герман розповіла про нову ідеологію: регіони обирають мову і пам'ятники

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: