Герман порадила Тимошенко "в засіках власної душі пошукати гідність"

Ганна Герман розкритикувала брифінг прем'єр-міністра, і заявила, що Тимошенко так і не з'ясувала, що таке демократія.

Заступниця голови адміністрації президента Ганна Герман закликає Юлію Тимошенко достойно залишити посаду.

"Вчасно і гідно піти – це велике мистецтво. До нього, власне, Юлія Володимирівна не дотягнула. Вона чіплялася за владу судорожно і з усіх сил", - прокоментувала Герман останню заяву Тимошенко.

"Але її час минув. І чергова екзальтована заява без п’яти хвилин екс-прем’єрки, ілюстрована палаючим поглядом, стала всього лише нудним рефреном – ані враження, ані зацікавленості. Бо все було старе, заяложене і банальне – ті ж звинувачення, ті ж образи, той же суржик "тіпа наізусть вивчив" і т.д", - зазначила регіоналка, яку цитує прес-служба Партії регіонів.

"З екрана промовляла втомлена, знервована жінка, у якої "пропало всьо". І можна її просто пожаліти… А ще – порадити, щоб глибоко в засіках власної душі і свідомості пошукала гідність", - заявила Герман.

За її словами, "Юлія Тимошенко в черговий раз об’явила себе лідером демократичних сил, так і не з’ясувавши для себе за минулі п’ять років, що це таке – демократія".

Як повідомлялося, сьогодні Юлія Тимошенко провела брифінг, на якому оголосила себе лідером демократичних сил України.

Коментуючи оголошення спікера ВР Володимира Литвина про припинення існування парламентської більшості, вона заявила, що "у Верховній Раді України незаконно зруйнована коаліція".

"Відповідальність за руйнування демократичної більшості несе Блок Литвина і "Наша Україна. Вони зруйнували останню фортецю, останню барикаду захисту всього українського", - заявила прем’єр.

Читайте також:

Тимошенко оголосила себе лідером демократичних сил України

Литвин оголосив про розпуск парламентської коаліції

Регіонали вже назбирали 231 голос для відставки Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: