Герман посміялася над новим дрес-кодом Азарова

Ганна Герман не зрозуміла, навіщо Кабмін увів дрес-код та заявила, що Адміністрація президента поки не збирається вводити подібного кодексу.

В Адміністрації президента України іронічно поставилися до прийнятих Кабінетом міністрів правил дрес-коду для співробітників і відвідувачів будівлі уряду.

"Я іронічно до цього ставлюся", - заявила заступник глави АП Ганна Герман.

За її словами, добре вихована людина знає, де і як вона повинна бути одягнена, і їй не треба це регламентувати спеціальними документами.

"Протокол - це така англійська конституція, якої немає на папері. Він зобов'язує державних чиновників вищого рівня. А в розумінні кожної людини має бути просто почуття міри. Якщо цього почуття немає, варто подумати, чи треба брати таку людину на державну службу", - підкреслила Герман.

Говорячи про можливу реакцію журналістів на нововведення, заступник глави Адміністрації президента зазначила, що в усьому світі журналісти ходять як хочуть.

"Я не знаю, може бути, в якихось країнах, скажімо так, недемократичних, таке існує для журналістів. Я цього не знаю", - сказала вона.

Заступник глави АП також запевнила, що президентська канцелярія не наслідуватиме приклад Кабміну в цьому питанні.

"Президент дуже демократичний, і, безумовно, кожен у нас намагається дотримуватися ділового стилю. Але це регламентується виключно почуттям власної міри та інтелігентністю кожного з нас, а не якимись правилами і якимись заборонами. Це трохи виглядає архаїчно, чесно кажучи",- сказала вона.

Нагадаємо, в уряді днями ввели жорсткий дрес-код: працівники повинні вдягатися тільки в діловому стилі. Чоловікам належить мати мінімум по три костюми - "парадний", звичайний робочий і літній, причому приглушених кольорів з ледве помітним малюнком, і уникати туфель з великими блискучими пряжками.

Жінкам заборонили ходити в щільно облягаючих сукнях, прозорих блузах, трикотажних светрах, носити речі з яскравим малюнком і оголяти руки.

Читайте також:

Журналіста прогнали з Кабміну через "неформальні" штани

У Кабміні ввели дрес-код: костюми міняти щодня, декольте заборонено

У Києві розроблять кодекс для жінок

Азаров хоче, щоб чиновники пам'ятали про страх

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: