Герман повернулася на роботу після інфаркту

Заступник глави АП взяла участь у засіданні робочої групи з питань удосконалення виборчого законодавства під головуванням Януковича.

Заступник глави Адміністрації президента Ганна Герман після перенесеної через інфаркт операції вийшла на роботу і взяла участь у засіданні робочої групи з питань удосконалення виборчого законодавства під головуванням Віктора Януковича.

"Я по суті ще на лікарняному, час від часу ходжу до лікаря, але вже активно працюю", - розповіла Герман. За її словами, вона вже бачилася з президентом. "Ми обговорили останні питання по роботі", - сказала вона.

Причиною серцевого нападу Герман вважає трагедію з її сином Романом: "Воно не одразу вдарило, а в той час, коли мені стало ніби легше. Так завжди буває - коли найважче, ти тримаєшся з останніх сил, а коли трохи легшає - бабахає все те, що накопичилося".

Нагадаємо, Герман відчула себе зле в ніч на 14 жовтня, після чого її госпіталізували. У лікарні їй поставили діагноз "обширний інфаркт". Рахунок йшов на хвилини, ще півгодини без медичної допомоги - і наслідки могли бути найсумнішими, стверджує Герман.

ВІП-пацієнтці зробили стентування - кардіохірургічну операцію без розтину грудної клітини. Стент - це тонка металева трубочка, яка вводиться в уражену судину і розширює її, відновлюючи кровопостачання серця. Повне одужання після такої операції займає не менше місяця.

Причинами хвороби Герман назвала нервову напружену роботу і, як наслідок, перевтому.

Читайте також:

Герман спростувала причетність до кримінальної справи проти Нацради

Герман: демократія - обов'язкова умова просування України вперед

Герман одужала і зібралась на роботу

ВідеоГерман повернулася на роботу після інфаркту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: