Герман працюватиме санітаркою на День незалежності

Герман все-таки попрацює санітаркою. Щоправда, наприкінці серпня, якщо відпустять з Адміністрації.

Заступник глави Адміністрації президента Ганна Герман каже, що під кінець місяця візьме ще тиждень відпустки, аби попрацювати санітаркою в одній зі столичних лікарень.

"Я нещодавно повернулася з відпустки. Зараз на роботі. І якщо мені керівництво дасть ще тиждень відпустки ближче до Дня незалежності, то я піду. Я не хочу робити з цього піару. Це моя внутрішня потреба", - наголосила вона.

За словами Герман, це буде в одній зі столичних лікарень.

"У регіон не поїду. Буду десь тут. Але я не хочу нікому казати, де я буду. Після того, як я це здійсню, обов'язково повідомлю журналістів. Якщо вони захочуть, зможуть перевірити", - додала вона.

Нагадаємо, частину своєї відпустки Ганна Герман провела в Альпах. Іншу частину відпустки планує присвятити роботі санітаркою.

"Я виберу якусь найважчу лікарню і попрацюю там тиждень санітаркою. На громадських засадах, звісно", - сказала вона раніше.

За словами Герман, вона хоче зробити щось, щоб бути ближче до людей.

"Влада віддаляє від людей. Перестаєш відчувати їхній біль. Тому корисно піти туди, де найважче і на кілька днів бути ближче до людського болю", - зазначила заступниця глави АП.

Нагадаємо, раніше Ганна Герман заявляла, що планує тиждень своєї відпустки використати для роботи санітаркою в лікарні для бідних. Деякі лікарні навіть виявили бажання побачити у себе ініціативну волонтерку. Так, наприклад, у донецьких лікарнях заявили, що із задоволенням узяли б Герман на роботу - робити клізми, мити кров в операційних та допомагати носити небіжчиків.

Читайте також:

Донецька лікарня запросила Герман робити клізми і носити небіжчиків

З наступного тижня Герман митиме підлогу в лікарні

Адміністрація Януковича пішла у відпустку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: