Герман: права людини в Україні контролює Янукович

Після критики Міжнародної організації Amnesty Internationa та закликом до президента покарати винних у порушенні прав людини в Україні, його Адміністрація заявила про гарантії в цьому питанні для громадян.

Заступник глави Адміністрації президента України Ганна Герман заявляє, що права людини, їх безумовне дотримання і гарантування з боку владних структур є, і будуть залишатися під постійним контролем президента Віктора Януковича.

Вона зазначила, що в Адміністрації президента ознайомилися з думками і пропозиціями, висловленими директором Amnesty International Ніколою Дакворт щодо недотримання прав людей.

"Буде робитися все можливе, щоб ні один випадок порушення цих прав не залишився без відповідної реакції з боку влади, а винні - не уникли покарання. Президент всіляко буде підтримувати правові ініціативи, спрямовані на приведення законодавства України у цій сфері у відповідність з міжнародними нормами. У зв'язку з цим ідея створення механізму незалежного розгляду скарг на дії міліції гідна підтримки та відповідне доручення щодо розробки такого механізму буде дано главою держави найближчим часом", - зазначила Герман.

Вона також відзначила, що президент Янукович вважає, що гарантії безумовного забезпечення прав людини можуть бути втілені шляхом судової реформи, і робота над такою реформою вже почалася.

"Президент зробить все, щоб судова гілка влади в Україні стала насправді незалежною", - підкреслила Герман.

Разом з тим вона підкреслила, що всі рекомендації Amnesty International керівництво країни вивчить і проаналізує з тим, щоб випадки порушення прав людини в Україні не виходили за рамки норм, прийнятих у всіх цивілізованих країнах.

Як повідомлялося, Міжнародна організація Amnesty International звернулася до президента України і уряду з вимогою забезпечити притягнення до відповідальності осіб, винних у порушеннях прав людини, і для цього привести законодавство країни у відповідність з міжнародними нормами.

"Нова влада в Україні не повинна відмовлятися від результатів, яких вашій країні вдалося досягти за останні 20 років в області прав людини", - сказала старший директор Amnesty International Дакворт.

Читайте також:

Міжнародні правозахисники зажадали від Януковича припинити тортури в міліції

В Америці Януковича назвали "провідним учасником" ядерного саміту

У Європі вважають, що Янукович зробив "реальний внесок у світову безпеку"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: