Герман: Приклад Януковича - американська мрія

Заступник глави АП Ганна Герман наголосила, що дитинство президента Віктора Януковича втілює "американську мрію".

Заступник глави АП Ганна Герман розповідаючи про дитинство Віктора Януковича наголосила, що його приклад втілює "американську мрію".

Герман зауважила, що приклад життя Януковича доводить, що завжди можна стати кращим і досягти більшого.

"І в іншій країні це було б такою собі американської мрією. А у нас в країні це використовують як компромат. Я вважаю, що це свідчення перемоги над собою і свідоцтво великої внутрішньої сили", - резюмувала Герман.

Відповідаючи на питання про те, що говорити дітям про минуле нинішнього президента, Герман зазначила, що "потрібно сказати правду".

"Дітям завжди потрібно говорити правду. Потрібно сказати, що, коли йому було два роки, померла його мати. Батько одружився, а він жив із бабусею. А пенсія у неї була 12 рублів. І бабуся його виловлювала в річці рибу, розставляла сітки, збирала її і продавала по 50 копійок за відро, щоб прогодувати онука", - зауважила вона.

"І він, коли був у другому класі, повісив на воротах оголошення: "Це тут більше не продається ". А коли його запитали, чому він це зробив, він відповів бабусі:" Я не хочу, щоб у тебе були такі червоні руки ", - сказала Герман.

За словами заступника голови Адміністрації президента, Віктор Янукович на перші зароблені ним гроші купив бабусі дзеркальце, тому що "у неї все життя не було дзеркала, і вона дивилася в віконне скло".

"Його виховала вулиця, і він потрапив у ситуацію, в яку може потрапити будь-яка сирота, яку нікому захистити. І він зумів це подолати і стати кимось. Він переміг себе. Він піднявся дуже високо, хоча починав дуже низько. І в цьому його сила,", - додала чиновниця.

Читайте також:

Герман: Янукович добре знає, що таке несправедливість у міліції

Журналістів знову запросили у "Межигір’я"

Янукович запросив Росію видобувати газ в Україні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: