Герман про стосунки з Льовочкіним: у нас не конфлікт, а дискусія

Ганна Герман не підтвердила інформацію про конфлікт з Сергієми Льовочкіним. натомість сказала, що вони просто "мають дискусію".

Заступник глави секретаріату президента Ганна Герман запевнила, що у неї немає непорозумінь з главою адміністрації Сергієм Льовочкіним, а є дискусія.

Про це Герман заявила в ефірі одного з телеканалів.

"Повірте мені, у нас дійсно з Льовочкіним дуже добрі старі відносини. Я дуже вдячна цій людині. Коли в мене були важкі часи, він завжди мене підтримував ... І всі ці розмови про якісь конфлікти виходять лише з того, що ми маємо дискусію", - заявила Герман.

На прохання привести конкретний приклад питання, з якого виникали розбіжності з Льовочкіним, Герман сказала: "Важко пригадати якийсь конкретний приклад, бо це щоденний процес, над яким ми працюємо".

Відповідаючи на питання, щодо своєї заяви про те, що вона буде працювати безпосередньо з президентом Віктором Януковичем, Герман заявила, що у неї залишається можливість працювати безпосередньо з президентом, і вона завжди працювала в деяких питаннях безпосередньо з президентом, і так залишилося.

"Я працюю з президентом уже близько шести років і є деякі оперативні питання. Такі, які колись погоджувати. У нас є прямий зв'язок. Я піднімаю трубку, і президент вислухає, відреагує відповідно на пропозиції", - повідомила заступник голови адміністрації Януковича.

На питання, чи у всіх заступників є такий прямий зв'язок, Герман сказала: "Я не знаю. Думаю, що у всіх є. Переконана, що є".

Читайте також:

Льовочкін: більшого прихильника демократії, ніж Янукович, не знайти

Адміністрація Януковича назвала найкращою моделлю влади кучмівську

За рівнем кумівства у владі Янукович перевершив Ющенка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: