Герман радить Азарову стати пацифістом і не воювати з Інтернетом

Ганна Герман вважає, що Азарову ліпше не втручатися в інтернет-медіа і не штрафувати сайти які працюють без реєстрації в режимі інформагентств.

Заступник глави Адміністрації президента Ганна Герман переконана, що будь-який політик, який спробує воювати з Інтернетом, обов'язково програє.

Коментуючи законопроект уряду Миколи Азарова про необхідність штрафувати інтернет-сайти, які працюють без реєстрації в режимі інформагентств, вона сказала, що "обов'язково скаже про це прем'єру під час особистій зустрічі".

"Я люблю, коли Микола Янович говорить про фінанси, про реформи, але не люблю, коли він говорить про медіа, оскільки на цю тему в Україні є фахівці краще", - заявила Герман.

Крім цього, заступник голови адміністрації президента пояснила, чому в комісії по створенню громадського телебачення немає людей, які займаються цією проблемою довгий час.

"Минула влада довго говорила про необхідність створення суспільного телебачення, але нічого не зробила", - зазначила вона.

Герман пообіцяла, що нова влада "робить все для того, щоб суспільне телебачення не було тільки ілюзією і розмовами, і не було зміною вивіски, а щоб це була справа".

Вона заявила, що нинішня концепція суспільного телебачення "враховує весь міжнародний досвід і всі ті ідеї, які висловлювалися до нас".

Чиновник нагадала, що концепція вже виставлена на громадське обговорення: "Всі пропозиції будуть підсумовані, і кращі з них будуть враховані".

Герман повідомила, що влада "відмовилася від французького досвіду, де президент призначає керівника громадського мовлення": "Ми йдемо іншим шляхом".

Як повідомлялося, експерт Інституту країн СНД Кирило Фролов заявив, що Ганна Герман повинна бути відправлена у відставку, оскільки її виступи суперечать сподіванням виборців Партії регіонів.

Читайте також:

Рада не поспішає відкрити доступ до інформації

Тимошенко покаялася за тиск на ЗМІ і обіцяє виправитися

Україну закликали дотримуватися свободи слова та зібрань

США вказали українській владі на обмеження свободи слова

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: