Герман радить Януковичу урівняти багатіїв і бідних

Герман просить Януковича скоротити розрив між багатими і бідними і почати жити таким життям, яким живуть звичайні українці.

Радник президента Ганна Герман вважає, що потрібно зменшити розрив між багатими і бідними українцями. Про це вона сказала в ефірі одного з українських каналів, коментуючи ріст цін у країні.

Герман наголосила, що потрібно зробити так в цій державі, щоб розрив між багатими і бідними скоротився.

"Треба, щоб влада починала жити таким життям, яким живе її народ. Іншого шляху немає зараз, щоб повернути довіру людей. Якщо люди бачитимуть, що різниця між тим, як живуть владні чиновники, депутати, Адміністрація президента і вони самі збільшується, то відвернуться. Чаша їхнього терпіння вичерпається дуже швидко. Я буду говорити це президенту. Думаю, що він і сам це добре розуміє", - підкреслила чиновниця.

"Президент – щира людина. Він повинен, зрозуміти, що він і його команда повинні жити життям, яким живе його народ. Ніколи люди більше за нами не підуть, якщо ми будемо десь на Олімпі, а люди будуть порпатися у смітниках", - додала вона.

"Я розпочинаю свій робочий день з того, що починаю читати газети країн, які нас оточують. Тобто Польщі, Чехії, Угорщини. Сьогодні в угорських газетах читала те ж саме: ціни зростають, достаток людей зменшується, жити важче, пшениця коштує вже стільки, а це відповідно впливає на ціну борошна, хліба тощо. Світ у кризі", - наголосила Герман.

За її словами, треба, щоб люди вірили, що цю владу і цього президента треба підтримати.

Читайте також:

Янукович зобов'язав чиновників декларувати витрати

Герман про звернення Януковича: головне, що він сказав правду

Тягнибок: влада зрадила інтересам українців, а послання Януковича - "мантри з минулого"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: