Герман розповіла, чому Януковичу не варто боятися WikiLeaks

Керівництво країни не боїться будь-яких даних, які може розраховувати скандальний ресурс, наголосила заступник глави Адміністрації президента.

 У президента Віктора Януковича немає подвійних стандартів, а значить йому не варто боятися оприлюднення  інформації WikiLeaks, заявила заступник глави Адміністрації президента Ганна Герман.

Відповідаючи на питання, чи вплине витік секретної інформації на відносини України і США, Герман сказала: "Я не думаю. Світ стає прозорим. Світ стає відкритим. США - країна, яка говорила про це більше за всіх". Про це вона сказала в ексклюзивному коментарі ЛІГАБізнесІнформ.

Керівництво країни не боїться будь-яких даних, які може розраховувати скандальний ресурс, наголосила заступник глави Адміністрації президента.

"Те, що говорять представники нинішньої влади в розмовах тет-а-тет, не відрізняється від офіційної позиції нашої держави і тих людей, які при владі. У президента немає роздвоєння особистості. Так само і мої колеги з Адміністрації. У нас є позиція - ми її говоримо як в приватних, так і в офіційних розмовах. У нас немає подвійних стандартів", - зазначила Герман.

На її думку, якщо немає подвійних стандартів, то й нема чого боятися, а якщо нема чого боятися, то й не потрібно турбуватися про те, що щось може спливти.

"Нинішній владі боятися нічого. Інша справа, що можуть розкритися деякі деталі періоду "помаранчевої" влади - це інша справа, але це вже не наші проблеми", - підкреслила Герман.

Нагадаємо, колишній прем'єр-міністр Юлія Тимошенко зі свого боку впевнена, що при оприлюдненні сайтом Wikileaks секретних матеріалів не може з'явитися інформація, яка могла б її скомпрометувати.

Як відомо, у секретному листуванні дипломатів США, що оприлюднив скандальний сайт, була і інформація щодо України.

Читайте також:

Луценко не побачив у публікаціях WikiLeaks про Україну нічого сенсаційного

WikiLeaks: Фірташ зізнався, що працює з ватажком російської мафії

Wikileaks: Росія незадоволена зближенням України й Ізраїлю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: