Герман розповіла про нову ідеологію: регіони обирають мову і пам'ятники

Заступник голови Адміністрації президента Ганна Герман розповіла про нову ідеологію держави, яка має надавати широку автономію регіонам, в тому числі у виборі мови та встановленні пам'ятників.

Нова ідеологія України буде збудована на принципах широкої автономії регіонів, якої можна досягнути за допомогою децентралізації влади і адміністративної реформи.

Про це заявила заступник голови президентської Адміністрації Ганна Герман.

На думку Герман, нова ідеологія має будуватися на "принципах широкої культурної автономії регіонів із правом обирати ту мову спілкування, яка відповідає потребам більшості його мешканців, ставити пам’ятники тим героям, пам’ять про яких живе в їхніх серцях".

Заступник голови Адміністрації президента вважає, що національна ідея України може бути реалізованою тільки за умови всезагальної толерантності і відсутності пропаганди цінностей певних регіонів України в тих частинах країни, де дані цінності є неприйнятними.

На її думку, для практичної реалізації ідеї культурного плюралізму у різних регіонах України потрібно забезпечити децентралізацію влади у державі.

"Шлях до вирішення цього завдання пролягає через децентралізацію влади і адміністративну реформу. Делегування прав визначати власну культурну політику органам місцевого самоврядування зніме напругу, яка існує у цій сфері", - зазначила Герман.

Нагадаємо, що запорізькі комуністи мають намір до 9 травня встановити в місті пам'ятник колишньому радянському керівнику Сталіну. Комуністи не отримали від влади Запоріжжя землю під пам'ятник Сталіну, але все одно планують поставити його - на приватній ділянці.

Віце-прем’єр з гуманітарних питань Володимир Семиноженко не проти того, щоб комуністи поставили пам’ятник Йосипу Сталіну в Запоріжжі.

Читайте також:

Герман готова піти у відставку разом з сином

Герман: Азаров може й пішки ходити

Сина Герман пристроїли в МНС заступником Шуфрича

Герман: Янукович не обіцяв забрати в Бандери звання Героя

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: