Герман зізналася, як Янукович збільшить населення до 50 млн

Українці будуть жити довше і дітей народжуватимуть більше, Янукович сам розробить реформи. Крім того, зросте грошова допомога.

У разі перемоги на виборах президента лідер Партії регіонів Віктор Янукович проведе низку реформ, які дозволять збільшити кількість українців до 50 мільйонів до 2020 року.

Про це повідомила народний депутат від ПР Ганна Герман журналістам на прес-конференції.

Герман уточнила, що йдеться, перш за все, про те, щоб збільшити термін життя українців. Це вимагає реформ у сфері охорони здоров’я.

Істотним чинником є також підвищення народжуваності. Для цього, за її словами, разову допомогу при народженні дитини буде збільшено: до 20 тис. грн - за першу, 50 тис.грн - за другу і 100 тис.грн - при народженні третьої дитини.

Янукович обіцяє і щомісячну допомогу на утримання дитини: 250 грн. для дітей віком від 3 до 13 років, і 500 грн - від 13 до 18 років.

Крім того, передбачається створити умови для повернення до України тих, хто виїхав на заробітки за кордон.

Нагадаємо, раніше президент Віктор Ющенко, перераховуючи свої заслуги перед країною, заявляв, що Україна вперше за 18 років показала "демографічний оптимізм".

"Починаючи з 2015 року, ми матимемо абсолютний приріст української нації. Чотири роки тому вона була на 16 місці в Європі, на останньому місці в Європі, серед вимираючих націй", - констатував Ющенко.

Читайте також:

Янукович оголосив себе живим доказом репресій влади

Більшість українців не хочуть судимого президента

Янукович має найбільше вчених ступенів серед кандидатів у президенти

Янукович нагадує Тимошенко одноокого песика з анекдоту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: