Герман розповіла, якою мовою розмовляли між собою Янукович і Путін

Герман заявила, що "мова почуттів, поглядів, мова тіла, костюмів, яка була характерна для політичного стилю Тимошенко, сьогодні стала немодною", тому Путін і Янукович розмовляли по-іншому.

Під час зустрічі у Києві президент Віктор Янукович і голова уряду Російської Федерації Володимир Путін розмовляли мовою "виключно національного прагматизму".

Про це у коментарі заявила радник президента Ганна Герман.

Характеризуючи хід і результати спілкування Януковича і Путіна, політик заявила, що вони виявилися "у національному прагматизмі і з українського, і з російського боку".

"Сучасні, модерні політики залишили мову емоцій і сентиментів для акторів і режисерів і застосовують виключно риторику національного прагматизму, реалізовуючи власні національні інтереси кожної з держав", - сказала Герман.

На переконання радника президента, "мова почуттів, поглядів, мова тіла, костюмів, яка була характерна для політичного стилю Юлії Тимошенко, сьогодні відійшла у бік і стала немодною".

"Її більше не використовують сучасні модерні політики. Прагматизм, національні інтереси і переконлива мова аргументів під час переговорів – ось такі є найяскравіші характерні риси нинішньої політичної мови", - резюмувала Герман.

Нагадаємо, 12 квітня відбувся візит глави уряду Росії Путіна до Києва. На думку експертів, головна мета візиту російського прем'єра - вступ України до Митного союзу в межах Єдиного економічного простору (Росія, Білорусь, Казахстан).

Читайте також:

Путін запропонував Януковичу будувати разом космодром

Азаров пообіцяв Росії Чорноморський шельф

Партія регіонів: візит Путіна в Київ – свято для всього людства

ВідеоЗустріч у Києві Віктора Януковича і Володимира Путіна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: