Герман спіймали на обмані: польські журналісти не заповнюють майнові декларації

Польські журналісти, за "прикладом яких" Герман хотіла змусити звітувати про видатки їхніх українських колег, заповнюють лише податкову декларацію, як і всі поляки.

Журналісти польських ЗМІ не заповнюють так звані "майнові" декларації, як і політики. Про це повідомило джерело у посольстві Польщі, коментуючи заяву радника президента Ганни Герман про необхідність введення декларацій видатків для українських журналістів.

Як відомо, про це Герман заявила регіоналу Яну Табачнику під час участі у програмі "Честь имею пригласить".

Зокрема Герман заявила, що у Польщі журналісти заповнюють декларацію про видатки, як і політики. Тому, за словами радника президента, потрібно запровадити такий досвід в Україні.

"Вперше про це чую. У Польщі немає законодавчої вимоги, згідно з якою журналістів відносять до окремої суспільної одиниці. Політики так званого вищого рангу заповнюють майнову декларацію, яка є відкритою для громадян. Депутати нижчого рангу повинні заповнювати таку ж декларацію про майно, проте вона не є загальнодоступною. Всі решта громадяни Польщі зобов'язані заповнювати податкову декларацію", – зазначило джерело у посольстві Польщі.

Він наголосив, що такої практики, про яку говорила Герман, у Польщі ніколи не було.

Нагадаємо, під час передачі Герман і Табачник говорили про те, що журналісти даремно заявляють про утиски, оскільки під час правління Януковича в Україні абсолютна свобода слова. А Табачник навіть назвав журналістів холуями, які працюють на хазяїна.

Читайте також:

Табачник назвав журналістів холуями (відео)

У Януковича запропонували декларувати доходи журналістів

Прокуратура дозволила охороні Януковича "заламувати" журналістів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: