Герман спростувала причетність до кримінальної справи проти Нацради

Ганна Герман заявила, що не має жодного відношення до ініціативи порушення будь-яких кримінальних справ проти членів Нацради.

Ганна Герман спростувала причетність до кримінальної справи проти Нацради.

"Я категорично спростовую свою причетність до ініціативи порушення будь-яких кримінальних справ проти членів Нацради, і не маю до цього жодного відношення", - заявила заступник глави Адміністрації президента.

Вона нагадала, що сьогодні у пресі з'явилось повідомлення про порушення кримінальної справи проти членів Національної ради з питань телебачення і радіомовлення, які завдали матеріальної шкоди телеканалам Валерія Хорошковського начебто за її ініціативою.

"Я хотіла би категорично спростувати цю інформацію. Я не маю до цього жодного відношення, до ініціювання будь-яких кримінальних справ проти членів Нацради. Можливо, це помилка журналістів, а може, й якась провокація проти мене. Якщо провокація, то треба розібратися", – наголосила Герман.

Зазначимо, що опублікувано інформацію, що Генеральна прокуратура порушила кримінальну справу проти членів Національної ради за фактом завдання шкоди інтересам телеканалів.

Як стверджувалось, кримінальну справу було порушено за зверненням заступника глави Адміністрації президента Ганни Герман.

Читайте також:

Проти членів Нацради порушено кримінальну справу

У двох телеканалів остаточно відібрали частоти

Український канал розпочне мовлення в Росії з вересня

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: