Герман стурбувало, що українські олігархи російськомовні

Ганну Герман почало хвилювати питання російськомовних найбагатших людей України. На її думку саме олігархи мають розвивати українську культуру та менталітет та розмовляти українською.

Заступник глави Адміністрації президента Ганна Герман побачила велику проблему в тому, що найбагатші люди в Україні - переважно російськомовні. Про це вона сказала в ефірі ТВі.

"Чи може влада що-небудь зробити для української книги, для української мови? Я думаю, проблема лежить значно глибше", - зазначила Герман.

"Найбагатші люди в Україні - це в основному російськомовні люди. Велика частина громадян України не є багатими. Люди ментально українські не мають фінансового впливу, без фінансового впливу важко впливати на політику", - підкреслила вона.

Герман також наголосила, що зацікавлена ​​в підтримці української літератури та книговидавництва. На її думку, у столиці немає особливих проблем з пошуком українських книжок.

Як повідомлялося раніше, Герман заявила, що за Януковича голосували ті, які вважають своєю рідною мовою російську. Тому дорікати йому немає чим.

"Нічим дорікнути Януковичу. Він ішов до влади зі своєю програмою. Він ішов як ставленик тієї частини українських громадян, які вважають своєю мовою рідною російську. Він чесно себе поводить", - зазначила вона.

Відзначимо, що Януковича досить часто критикують за те, що не захищає українську мову. У той же час російськомовне населення очікує від президента більш рішучих кроків.

Сам же Янукович під час "Розмови з країною" заявив, що мешканці російськомовних регіонів повинні знати українську мову.

Читайте також:

Янукович порадив одеситам вчити українську мову

Герман: Тимошенко не бачить, як Янукович чудово розмовляє українською

У Януковича похвалилися, як Азаров вчить українську мову, а Табачник українізує народ

Письменники: країну роз'єднує не мова, а українофобська політика уряду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: