В Адміністрації Януковича вже ініціюють відставку Табачника

Регіоналка впевнена, що звільнення Табачника за власним бажанням пішло б на користь команді Януковича.

Ганна Герман
УНІАН
Герман: Табачник мав би піти сам. Це було б чесно
Заступник глави Адміністрації президента Ганна Герман заявила, що новопризначений міністр освіти Дмитро Табачник мав би сам піти у відставку, аби не викликати напруження в суспільстві.

"Було зрозуміло, що це призначення викличе величезний опір в суспільстві. Але тепер уже пізно про це говорити. Тепер важливо, щоб Дмитро Табачник на ділі довів, що його кроки відповідатимуть українським національним інтересам. Якщо це виявиться не так – повинне бути кардинальне рішення", - заявила Герман в інтерв'ю "Острову".

"Я вважаю, що, не дивлячись на те, що Дмитро є фахівцем, що він – інтелектуал, його антиукраїнські висловлювання викликають роздратування в значній частині суспільства. Він міг би сказати: "Оскільки я став яблуком розбрату, я повинен піти". І це було б чесно, і пішло б на користь нашій команді, і він би виріс в очах суспільства завдяки такому кроку. Але я не думаю, що так станеться", - висловила переконання заступник голови АП.

Герман впевнена, що опозиція, в свою чергу, "візьме ім'я Табачника собі на прапор, і це стане однією з найгостріших наших проблем".

"Вчора президент мав розмову з Табачником. Розмова була достатньо серйозною, після чого Табачник зробив заяву, що її особисті погляди ніяк не вплинуть на реалізацію ним тієї концепції гуманітарної політики, і освіти зокрема, яку визначають президент, парламент і уряд. е цікавий і відповідальний хід. Сподіватимемося", - заявила Герман.

Як відомо, регіонал Дмитро Табачник у своїй статті "Від Ріббентропа до Майдану", опублікованої у вересні минулого року в російській газеті "Известия", зазначав: "Як уже показала Велика Вітчизняна війна, а потім і розвиток пострадянської України, галичани практично не мають нічого спільного з народом Великої України... Наші союзники і навіть брати – їхні вороги, а їхні "герої" (Бандера, Шухевич) для нас – убивці, зрадники і поплічники гітлерівських катів".

Депутат від НУ-НС В’ячеслав Кириленко одразу після призначення Табачника міністром освіти вніс до парламенту проект постанови про його звільнення. НУ-НС мотивував це "антиукраїнськими висловлюваннями і негативним ставленням до національної ідентифікації українців" Табачника.

Читайте також:

НУ-НС: призначити Табачника міністром Януковича примусив Кремль

Табачнику не загрожує звільнення з посади міністра освіти

Заступник міністра освіти подав у відставку через Табачника

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: