Герман: Тимошенко дуже сильно заважає євроінтеграції України

Герман переконана, що в питанні євроінтеграції опозиція та влада мають говорити одним голосом, а Тимошенко цьому заважає.

Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко дуже сильно заважає європейській інтеграції України. Про це заявила заступник глави Адміністрації президента Ганна Герман.

"Якщо б ми могли знайти точки дотику з опозицією щодо зовнішньої політики, якби українські політики говорили з закордоном однією мовою, а не поливали брудом Україну - це значно допомогло б країні в євроінтеграції", - підкреслила вона, повідомляє видання "Лига".

"Ми вчора зустрічалися з маршалком польського Сенату Богданом Борусевичем. Він сказав, що дуже сподівається, що Польща буде головувати в Євросоюзі у другій половині 2011 року. Він дуже сподівається, що до того часу Україна підпише угоду про асоціацію", - зазначила чиновниця.

Заступниця Льовочкіна також переконана, що в питанні євроінтеграції опозиція та влада мають говорити одним голосом.

"В питанні євроінтеграції, в розмові зі світом позиції влади та опозиції зобов'язані збігатися, якщо опозиція бажає добра Україні", - сказала Герман.

Відзначимо, глава комітету закордонних справ Європарламенту Елмар Брок нещодавно заявив, що інформація, що надходить з України, примушує засумніватися в реальності намірів української влади добитися членства країни в Європейському союзі.

Читайте також:

Європа порадила Тимошенко взятися за роботу

Тимошенко втримала звання найвпливовішої жінки України

Європа більше не вірить, що Україна хоче вступити в ЄС

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: