Герман: Тимошенко має тіньові доходи

Герман впевнена, що Тимошенко має приховані доходи.

Прем`єр-міністр України Юлія Тимошенко має тіньові джерела доходів, заявила депутат від Партії регіонів Ганна Герман в Донецьку.

За її словами, "питання про доходи Тимошенко дуже важке, тому що Юлія Володимирівна не хоче на нього відповідати, вона на всіх прямих ефірах, на всіх зустрічах з журналістами розповідає, що у неї нічого немає".

"Де працює її чоловік вона не знає, як називається його фірма - вона не знає, донька теж у неї нічого не має", - зазначила регіоналка.

Хоча, на думку Герман, навіть оренда того будинку, в якому живе Тимошенко, "коштує близько 1 млн доларів на місяць", тому прем`єр зобов`язана пояснити, звідки вона бере ці гроші.

"Я думаю, що це тіньові джерела доходів", - зазначила депутат.

"Якщо вона (Тимошенко) їх (доходи) не показує, якщо вона не платить податки, а живе так, як може собі дозволити жити тільки дуже багата жінка, тому що навіть, на те щоб її утримувати, ви ж бачите, знаєте, скільки це все коштує", - зазначила Герман.

Вона вважає, що "для цього потрібні дуже великі кошти".

"І якщо вона не показує джерело доходу, то значить, або вона у когось на утриманні, що дуже ганебно для нашої країни, або вона просто має нелегальні доходи, тіньові, і не платить податків. І нею повинні зайнятися відповідні органи", - наголосила регіоналка. 

Раніше регіоналка заявила, що Тимошенко використовує в політичній боротьбі чорні технології. Зокрема користується послугами екстрасенсів. Також Герман додала: "Юлія Володимирівна виглядає, як королева. А як відкриє рот - як дівчина, яка стоїть на окружной", - додала вона.

Читайте також:

Ганна Герман мріє після виборів приватизувати Свободу

Герман: Тимошенко використовує екстрасенсів і схожа на "дівку з окружної"

У четвер Раді пророкують блокування через "Межигір'я"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: