Герман: Тимошенко не має права агітувати за себе чужих виборців

Герман абсолютно впевнена в програші Тимошенко, і заклиткала її думати про майбутнє держави.

Юлія Тимошенко взагалі не має права закликати виборців інших кандидатів голосувати за себе, як за демократію, заявила Ганна Герман.

"Тимошенко не вищий суд, щоб визначати що таке демократія і що таке не демократія. Можливо, коли вона зрозуміє що це таке, вона зможе закликати когось за неї голосувати. Демократія – це коли не обзивають, коли поважають вибір іншої людини", - сказала Герман.

Вона також не вважає, що поразка Тимошенко на виборах повинна стати для прем'єра трагедією: "Юлія Володимирівна зараз повинна думати, як ми далі будуватимемо державу, як ми забезпечимо робочими місцями шість мільйонів безробітних, як ми відновимо зруйновану економіку. Я думаю, у неї все буде добре, тільки вона повинна зрозуміти, що життя не закінчується, якщо вона не президент", - відзначила депутат.

Я б порадила Юлії Володимирівні зараз вчитися демократії. Ми поважатимемо своїх виборців, навіть, якщо вони за нас не проголосують", - підкреслила Герман, додавши, що упевнена в перемозі Януковича.

"БЮТ постійно за щось воює, а ми намагаємося грати чесно", додала Герман.

Як повідомлялося, Тимошенко має намір вступити в переговори з Сергієм Тігіпком, який зайняв у першому турі виборів президента третє місце.

Щоб отримати публічну підтримку і частину електорату Тігіпко, Тимошенко запропонує йому пост прем'єр-міністра, а на додачу квоту в 50% при формуванні уряду.

Читайте також:

Тимошенко обіцяє віддати Тігіпку половину Кабміну

Партія регіонів готує відставку Тимошенко

У команді Тимошенко вибухнув скандал через низький рейтинг 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: