Герман: Тимошенко програла, бо вона зла

Ганна Герман порадила Тимошенко забути те, що вона не стала президентом, і буди добрішою.

Екс-прем'єр Юлія Тимошенко програла, бо вона зла. Про це в ефірі одного із українських телеканалів заявила заступник Глави Адміністрації президента Ганна Герман.

"Ви програли, Юліє Володимирівно, бо ви злі", – сказала вона.

Звертаючись до Тимошенко, вона додала: "Забудьте, Юліє Володимирівно, те, чого не сталося, що не стали президентом, поверніться до людей, посміхніться. Згадайте, якою ви були, коли навіть я вам листи писала".

Також Герман привітала Тимошенко з тим, що лідер опозиції отримала змогу виступати на державному телеканалі, що вона може прийти і сказати все, що хоче. Вона наголосила, що це є свідченням демократичності України, мовляв, якщо Тимошенко скаже, що в нас нема свободи преси, то це лише її позиція.

"Це було неможливо за тої влади, коли ви були при владі. Тоді собі уявити ніхто не міг, що на державному каналі рівно зможуть виступати опозиція і влада", – пояснила Ганна Герман.

Вона нагадала, що в день Конституції Януковичу не дали виступити на телебаченні, бо "Ющенко в той час повторював своє звернення до народу".

"Ми розвернулись і поїхали назад, ми не кричали, не бігли до Брюсселя, а розуміли, що треба дочекатися до часу, коли можна буде змінити цю ситуацію", - сказала Герман.

Водночас, вона наголосила, що "неправильно судити людину тільки за те, що вона автомобілі купила".

"Треба шукати ворогів не в опозиції. В нас є великий ворог - страшна бюрократична система. Ми пробуємо, нам тяжко її зламати, ви повинні нам допомогти і ми маємо говорити з вами одним голосом", - сказала чиновниця.

Вона порадила Тимошенко кожного тижня приходити на ефір до Шустера: "Ви говорите вже нецікаво. І чим більше будете приходити і говорити, тим менші будуть у вас рейтинги".

Герман також пообіцяла Тимошенко свою допомогу: "Я готова помогти. Те, що я можу зробити для людей і для вас в тому числі, бо ви не ворог мені, а громадянка України. Наш ворог - високі ціни та безробіття".

Читайте також:

Герман про свободу в Україні: бідний не може бути вільним

Тимошенко заявляє, що не винна: у неї навіть довідка є

Янукович назвав українську демократію найкращою в Європі

 Партія Тимошенко визнала, що в неї туго з грошима

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: