Герман звинуватила Тимошенко в спробі "політичного самогубства "

Герман вважає, що вважаючи Януковича своєю загрозою, Тимошенко хоче відчайдушними спробами повернути до себе увагу суспільства і цим прискорює своє остаточне політичне фіаско.

Заява лідера "Батьківщини" Юлії Тимошенко про існування загрози її життю з боку глави президента Віктора Януковича є "відчайдушною спробою повернути до себе увагу суспільства", що прискорює її остаточне політичне фіаско.

Таку думку озвучила заступник глави адміністрації президента Ганна Герман.

"Відверто кажучи, мені дуже шкода Юлію Володимирівну. Їй справді можна щиро поспівчувати, але не через вигадану загрозу для неї, бо цю загрозу вона вигадала сама для себе, а через те, що вона як політик безпрецедентно стрімко втрачає популярність і рейтинг", - сказала Герман.

Водночас, вона зауважила, що така ситуація є насправді прикрою для влади.

"Тому що ми зацікавлені мати сильну, розумну і авторитетну опозицію. А не опозицію, яка живе ілюзіями, яка марить", - додала заступник глави адміністрації.

За словами Герман, "заяву пані Тимошенко про загрозу для неї з боку президента можна пояснити лише одним: відчайдушними спробами повернути до себе увагу суспільства".

"Ту увагу, яку вона стрімко і незворотньо губить", - вважає чиновник.

"Мені шкода Тимошенко і через те, що вона очевидно не усвідомлює, що, роблячи подібні, абсурдні звинувачення на адресу глави держави, вона лише прискорює своє остаточне політичне фіаско", - додала Герман.

"Замість того, щоб шукати причину усіх своїх провалів і програшів останніх років серед зовнішніх ворогів, екс-прем'єру треба більш уважно розібратися із самою собою і своїм оточенням. Те, що вона зараз робить, можна назвати політичним самогубством", - переконана Герман.

Як відомо, в четвер Тимошенко заявила: "Що б зі мною не трапилося, це буде на відповідальності персонального президента України Януковича".

Читайте також:

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: