Герман: Тимошенко використовує екстрасенсів і схожа на "дівку з окружної"

Герман заявила, що Тимошенко використовує в політичній боротьбі чорні технології.

Народний депутат від Партії регіонів Ганна Герман упевнена, що кандидат в президенти Віктор Янукович ніколи не використовуватиме чорних технологій в передвиборній кампанії.

Герман вважає, що якщо відібрати у опонентів Віктора Януковича "цей бруд", то у них нічого не залишиться.

"У істериці і грязі катається той, у кого нічого іншого немає. Заберіть зараз цю грязь, заберіть цю тему, яку вони самі придумали, - "Межигір’я". Вчора одна з представниць Секретаріату президента, яка була зі мною на одній програмі сказала: "Так у Юлі п'ять таких "Межигорій", - відзначила депутат.

На її переконання, Янукович не зміг би опуститися до рівня полеміки, яку веде Юлія Тимошенко.

"Він все-таки чоловік, і я б перша перестала його поважати, та і ви теж, якби він опустився до грязі", - заявила народний депутат.

"Юлія Володимирівна виглядає, як королева. А як відкриє рот - як дівчина, яка стоїть на окружной", - додала вона.

Також Герман додала, що Тимошенко в своїй передвиборній кампанії вдається до зомбування виборців.

"Ні для кого не секрет, що вона використовує і такі чорні технології. Всяких там екстрасенсів, які намагаються впливати на людей, вона містить цілі поверхи", - сказала Ганна Герман, додавши, що Віктор Янукович відмовився від залучення надприродних сил.

"Чесно скажу, Януковичу це теж пропонували. Але він ніколи навіть не погодився узяти візитку у цих людей, які приходили і говорили: "Ось ми уміємо впливати на маси, ми уміємо посилати сигнали. Це все стоїть стільки-то.", - сказала вона.

"Ці люди навіть через мене намагалися налагодити якийсь контакт з Віктором Федоровичем, але він сказав: «Ань, я православний!» і цим все закінчувалося", - пояснила вона причини відмови Віктора Януковича спілкуватися з екстрасенсами.

На думку народного депутата, екстрасенсорний вплив на виборців може дозволити собі лише Юлія Тимошенко. "Це працює на коротку дистанцію. Для Юлії Тимошенко завжди було важливо швидко прийти до влади. Тому що вона розуміла, що чим довше дорога, тим менше шансів у неї", - сказала Ганна Герман.

Читайте також: 

БЮТ спростував причетність до підпалів офісів регіоналів

Герман пропонує створити слідчу комісію по доходах Тимошенко

Януковича рвали і розкидували

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: