Герман: у нас інших міліціонерів для наших письменників немає

Ганна Герман пошкодувала, що "у нас інших міліціонерів для наших письменників немає". "Але їх треба виховувати, тих міліціонерів, їх треба вирощувати, їх треба вчити", - додала вона.

Заступник глави Адміністрації президента Ганна Герман запевнила, що влада не чинить тиску на письменників і журналістів для того, що посіяти страх в суспільстві.

"Я абсолютно спростовую такі твердження. Я би говорила тут про кілька окремих випадків... Ті випадки, коли написав листа депутат до Генпрокуратури на письменницю, бо йому не сподобалось щось в її книжці і те, що міліція пішла з тим розбиратися, велике глупство", - заявила вона в ефірі українського телебачення.

Нагадаємо, мається на увазі відома письменниця Марія Матіос, яка раніше заявляла про політичне переслідування з боку Генпрокуратури.

"Це дуже шкодить і президенту, і владі, і всім тим реформам, які ми робимо", - підкреслила Герман.

"Ми маємо міліціонерів яких маємо. Як казав відомий негативний персонаж в політиці: "Інших письменників для вас у нас нема". На жаль, у нас інших міліціонерів для наших письменників немає. Але їх треба виховувати, тих міліціонерів, їх треба вирощувати, їх треба вчити. І я вважаю, що це була величезна помилка", - заявила вона.

"Величезна помилка також була, коли прийшли обшукувати дівчинку, журналістку-блогера (Олену Білозерську - прим. ред.), через те, що вона начебто щось там мала, якісь відомості про якісь вибухи", - зазначила чиновниця.

"Розумію, що у міліції є своя робота, але крім роботи міліція повинна мати ще голову", - констатувала вона.

"І якщо міліція не буде мати голови і олії в голові, то вона принесе президенту велику шкоду. І я думаю, президент України дуже серйозно проаналізує ці окремі випадки. Він вже, я знаю, мав дуже серйозну розмову із зверхниками правоохоронних органів на цю тему. І я думаю, що такі випадки в Україні повторюватися не будуть", - резюмувала Герман.

Читайте також:

Андрухович: влада невдовзі почне спалювати українські книжки

Герман про свободу в Україні: бідний не може бути вільним

Правоохоронці катували інваліда, щоб той став їхнім інформатором (відео)

З Нового року в Україні обмежили свободу слова

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: