Герман: у вівторок в Раді буде нова коаліція

"Регіонали" домовилися з Блоком Литвина, КПУ та частиною НУ-НС про підтримку закону про підвищення соцстандартів.

Партія регіонів домовилась із Блоком Литвина, Компартією та окремими депутатами із НУ-НС проголосувати 8 вересня соціальні законопроекти, через які останнім часом блокується президія парламенту.

"Якщо ця домовленість буде реалізована, це буде означати, що в парламенті з’явилась нова більшість", - повідомила депутат від ПР Ганна Герман.

За її словами, важливо, щоб парламент зробив перший крок до консолідації навколо питання поліпшення життя народу. "Оскільки, як ви бачите, коаліції не існує, коаліції нема, вони не можуть голосувати жодного закону", - зауважила депутат.

"Якщо Верховна рада нездатна подбати про найбідніших громадян, значить така Верховна рада непотрібна Україні, це не є народні депутати, які не дбають про свій народ. Така Верховна рада не має перспективи для існування", - наголосила Герман.

Як відомо, Партія регіонів наполягає на першочерговому ухвалені в цілому законопроекту про підвищення соціальних стандартів і заявила про намір блокувати роботу парламенту доти, поки не буде ухвалене відповідне рішення.

Читайте також:

Янукович застерігає Верховну раду від саморозпуску

Партія регіонів готова на кілька днів відмовитися від своєї ідеї

БЮТ пообіцяв не битися з регіоналами у Раді

Рада відмовилась підвищувати зарплати й прожитковий мінімум

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: