Герман: Україна стане центром свободи слова

Заступник глави АП закликала людей "вчитися працювати в нових умовах, коли все має бути прозорим, чесним і без подвійних стандартів".

Заступник глави Адміністрації президента Ганна Герман переконана, що Україна стане центром розвитку свободи преси на всьому пострадянському просторі. Про це вона сказала, виступаючи на Форумі європейських і азіатських медіа, який проходить у Києві.

Герман відзначила, що президент Віктор Янукович просив її дуже детально інформувати про всі питання, які обговорюватимуться на цьому форумі.

"Він дуже багато приділяє уваги проблемам свободи преси в Україні, і я переконана, що Україна стане центром розвитку свободи преси на всьому пострадянському просторі", - сказала Герман.

Вона також зачитала вітання глави держави учасникам форуму. "Форум – це унікальний проект, покликаний вирішити одне загальне завдання, – підготувати інформаційний простір наших країн для рівноправного партнерства і чесної конкуренції, зберігаючи свободу слова, толерантність і повагу один до одного", - процитувала вона Януковича.

Від свого імені Герман побажала учасникам форуму прозорості, свободи і цікавої дискусії.

"Всі громадяни нашої кулі повинні вчитися працювати в нових умовах, коли все має бути прозорим, чесним і без подвійних стандартів. Якщо ти говориш правду, завжди і скрізь, ти ніколи не боїшся, що вона десь "вилізе", на якомусь інформаційному сайті", - відзначила заступник глави АП.

Варто зазначити, що за час президентства Віктора Януковича, Україна на 42 позиції відкотилася в міжнародному рейтингу свободи слова, складеному організацією "Репортери без кордонів". Україна посіла в рейтингу 131 місце - між Іраком та Ізраїльськими територіями.

Читайте також:

Герман заявила, що Януковичу географія й література не потрібні

Депутат-регіонал пригрозив закрити ток-шоу, де його позбавили слова

У рейтингу свободи Україна обвалилась до рівня Іраку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: