Герман влаштувала чоловіка на роботу в СБУ

Чоловік чиновниці став одним з керівників департаменту інформаційно-аналітичного забезпечення СБУ. Сама Герман намагалась всіляко приховати цей факт.

Чоловік заступниці глави Адміністрації президента Ганни Герман отримав призначення на керівну посаду в Службі безпеки України. Сама Герман всіляко приховувала цей факт.

Як повідомляє видання "Українська правда", до останнього часу Сергій Герман був дипломатом середньої ланки. Зокрема, він працював у консульстві України в Гданську, першим секретарем та радником посольства України в Польщі, а також радником посольства в Грузії. Проте після перемоги на президентських виборах Віктора Януковича Сергій Герман обрав інший напрямок своєї діяльності.

Герман приховувала факт призначення її чоловіка. Нещодавно в інтерв'ю газеті "Сегодня" журналістка поставила Герман просте запитання: "Чим зараз займається Ваш чоловік?" Відповідь була неконкретною: "Для мене кар'єра - це не посада і не звання, а можливість робити ту справу, яку любиш. У цьому ми з чоловіком однодумці: він працює в одному дуже серйозному аналітичному центрі".

Назву цього аналітичного центру Герман не повідомила, але за інформацією "Української правди", чоловік Ганни Герман віднедавна працює в Службі безпеки України.

Джерела розповідають, що приблизно влітку-восени Сергій Герман став одним з керівників департаменту інформаційно-аналітичного забезпечення СБУ. Приблизно одночасно з призначенням чоловіка Герман змінилася оцінка дії спецслужб і самою Ганною в бік більш м’якої.

Відповідаючи на запит "Української правди", СБУ повідомила, що інформація про місце роботи Сергія Германа має гриф "Для службового користування".

"Таким чином, на підставі положень "Про інформацію", СБУ вправі відмовити Вам у наданні інформації з обмеженим доступом. Водночас, враховуючи те, що інформація про роботу чоловіка заступниці керівника Адміністрації президента Ганни Герман викликає інтерес у засобах інформації, за особистою згодою пана Сергія Германа повідомляємо, що він працює в одному з неоперативних підрозділів СБУ як державний службовець 5-го рангу", - ідеться у відповіді прес-центру Служби безпеки.

Нагадаємо, син Ганни Герман Микола Коровіцин невдовзі після її призначення до Адміністрації президента отримав посаду заступника міністра надзвичайних ситуацій. Крісло в уряді дісталася людині, чий робочий стаж до цього обмежувався посадою помічника та водія своєї матері.

Заступником міністра Микола працював аж до листопада, поки новий міністр Віктор Балога не провів кадрові чистки. Причому сама Герман зізналася, що перед призначенням Балоги зустрічалася з ним, щоб обговорити подальшу роботу сина.

Як відомо, за рівнем кумівства у владі нинішній президент Віктор Янукович перевершив свого попередника Віктора Ющенка, якому його ж соратники докоряли в кумівстві в кадровій політиці. Близько сотні керівників різних рівнів, починаючи від президента і членів уряду, пов'язана між собою родинними зв'язками.

Водночас, у Партії регіонів вважають, що не у всіх випадках, коли до органів влади потрапляють родичі, варто вбачати кумівство, просто бувають талановиті родини.

Читайте також:

Янукович призначив начальником розвідки чоловіка Олени Лукаш

Азаров влаштував сина Симоненка на престижну посаду

Янукович влаштував на високу посаду дочку давнього соратника

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: