Герман вважає, що Тимошенко треба випустити в Європу

Глава Адміністрації президента вважає, що після завершення у ГПУ слідства Тимошенко зможе їхати куди забажає.

Ганна Герман_9
President.gov.ua
Ганна Герман
Екс-прем'єру Юлії Тимошенко, після завершення слідства, можуть дозволити поїздки, повідомила заступник глави Адміністрації президента Ганна Герман в ефірі одного з українських телеканалів.

"Ви знаєте, стосовно заяви сенатора Маккейна, я думаю, що він знає, що це рішення приймає прокуратура. Виключно прокуратура", - зазначила вона.

"І коли слідство не було завершене, то можна було зрозуміти Генпрокуратуру, яка мала якісь свої запитання, застереження. Зараз, наскільки я знаю, Юлія Тимошенко, коли звернулася до Генпрокуратури, що вона хоче відвідати маму, вона отримала відповідь буквально за кілька хвилин", - зазначила Герман.

На її думку, "не буде якихось проблем з тим, щоб Юлія Тимошенко, після завершення слідства (вона ж не засуджена) могла десь собі там їхати, де їй треба їхати".

"Я не думаю, що в цьому мали би бути якісь проблеми. І що з приводу цього мали би говорити, якісь аж західні політики", - додала вона.

При цьому Герман зазначила, що знає заяви деяких представників прокуратури, які кажуть, що "було б дуже добре, якби Тимошенко погодилася знайомитися з матеріалами своєї справи вдома".

"Маючи завірені нотаріально копії. Закон це передбачає. Щоб вона не ходила так часто до прокуратури", - уточнила заступник глави адміністрації президента.

Відзначимо, що Тимошенко вже двічі зверталася до Генпрокуратури з проханням дозволити їй відвідати Брюссель для зустрічей з європейським керівництвом. Генпрокуратура двічі з різних причин відмовляла їй.

Нагадаємо, проти екс-прем'єра Юлії Тимошенко, яка перебуває під підпискою про невиїзд, порушено дві кримінальні справи.

Читайте також:

Тимошенко "побувала у ЄС" без дозволу Генпрокуратури

Невиїзну Тимошенко відпустили святкувати 8 березня з мамою

США заступились перед Януковичем за колишніх підлеглих Тимошенко

Тимошенко пообіцяли три роки за ґратами, а Луценку лише два

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: