Герман вважає, що Тимошенко - союзник бен Ладена

Герман заявляє, що Тимошенко хоче відірвати себе від усього світу, який бореться за роззброєння, а тоді залишиться на міжнародній арені лише з бен Ладеном.

В Адміністрації президента вважають нелогічною критику опозицією ініціатив по відмові від високозбагаченого урану і підозрюють, що у Юлії Тимошенко є лише один союзник – бен Ладен.

Як заявила заступник глави президентської Адміністрації Ганна Герман, "останні кроки і, взагалі, опозиційний стиль Юлії Тимошенко - непродуманий, розгублений і на межі зриву - насправді викликає багато питань".

"Заява, зроблена у четвер, свідчить про те, що Тимошенко хоче відірвати себе від світу, який бореться проти розповсюдження ядерних матеріалів, проти того, щоб ці матеріали потрапили до рук терористів", - сказала вона.

"Після таких заяв у Тимошенко на міжнародній арені може залишитися тільки один союзник...бен Ладен?", - зазначила Герман.

Раніше Тимошенко заявила, що оприлюднене президентом Віктором Януковичем на Саміті з ядерної безпеки рішення про відмову від використання збагаченого урану завдасть "нищівного удару по Україні, і Україна відстане в питанні розробки технологій настільки, що наздоганяти вже буде неможливо розвинені світові країни".

"Ми вважаємо, що одноосібне рішення Януковича про передачу з України високозбагаченого урану принижує Україну, позбавляє досить важливого напрямку розвитку країни як конкурента у світі, принижує не тільки Україну, але й наших учених", - підкреслила лідер БЮТ.

Читайте також:

БЮТ: Янукович знищив українську ядерну фізику заради фотосесії з Обамою

В Америці Януковича назвали "провідним учасником" ядерного саміту

Янукович запропонував передати український уран Росії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: