Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Герман: Янукович досі чекає висновків щодо червоного прапора

Янукович досі чекає на висновки експертів з конституції, перш ніж підписати закон про червоний прапор.

Президент Віктор Янукович прийме рішення про вивішування поряд з державним прапором червоного прапору тільки після надання йому експертних висновків.

Про це повідомила радник президента Ганна Герман в ефірі одного з українських телеканалів.

"Верховна Рада України має право приймати закон про використання лише державної символіки України. Червоний прапор - не є державною символікою України. І тому президенту, щоб прийняти тут рішення, потрібні висновки конституціоналістів", - заявила вона.

Герман уточнила, що з висновками спеціалістів президент ознайомиться і "тоді буде приймати рішення, що далі робити з цим документом, який у Верховній Раді схвалений".

"Не все, що ухвалюється депутатами, має продовження, чи не все ветується і не все підписується", - додала радник президента.

"Нам треба набратися терпіння і чекати, щоб все було з дотриманням норм конституційних. Щоб все було підписано, чи не підписано виключно з огляду на національні інтереси України", - зазначила Герман.

Як відомо, 21 квітня Верховна Рада ухвалила закон, який передбачає вивішування 9 травня поряд з державним прапором червоний прапор перемоги.

6 травня адміністрація президента направила закон "Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні" (щодо порядку офіційного використання копій Прапора Перемоги) до Кабінету міністрів та Міністерства юстиції України.

9 травня під час урочистої ходи Хрещатиком з нагоди вшанування 66-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні прапор Перемоги несли попереду державного, синьо-жовтого прапора.

Читайте також:

Янукович доручив ГПУ розібратися з подіями у Львові

Чечетов: зіткнення у Львові організували моральні виродки

Очевидці: бійку у Львові спровокували вигуками "Хохлы - параша" і "Смерть Галичине"

Стрілянину у Львові на День Перемоги влаштував син впливового даїшника

Залиште свій коментар

Вибір редакції