Герман: Янукович заглядає в Інтернет, якщо ми йому недодамо

Президент Віктор Янукович поки не має необхідності у прес-секретареві: йому забезпечують моніторинг преси, а іноді він і сам "заглядає в Інтернет".

Президент Віктор Янукович отримує моніторинг ЗМІ тричі на день, а іноді й сам заглядає в Інтернет, розповіла заступник глави його Адміністрації Ганна Герман.

"Президентові дають моніторинг тричі на день, а іноді він і сам заглядає в Інтернет, так що, якщо ми йому чогось недодамо, він сам знаходить", - зазначила вона.

Герман пояснила, що поки що у призначенні прес-секретаря Януковича немає необхідності.

"Нам потрібен комунікатор. Той, хто, залишаючись у тіні, здійснює комунікацію першої особи з тим посередником між владою і суспільством, яким є засоби масової інформації. Я зараз фактично виконую таку спікерську функцію", - сказала вона.

"І якщо буде необхідність розширити коло, звичайно, прес-секретар буде призначений. Але не зараз, оскільки ми йдемо шляхом жорсткої економії бюджетних ресурсів. Наприклад, у прес-службі залишилося 6 людей", - зазначила Герман.

За її словами, поки цієї кількості співробітників достатньо: "Мас-медіа повинні отримувати не наші заготовки, а самостійно аналізувати ситуацію".

Герман також повідомила, що перша "глибока, розгорнута, предметна розмова" Януковича з журналістами має відбутися на сто днів президентства.

Читайте також:

Янукович запевнив Лаврова, що не збирається "пасти задніх"

Герман пообіцяла, що Янукович не житиме в центрі Києва

Герман розповіла про нову ідеологію: регіони обирають мову і пам'ятники

Янукович створив собі громадську раду з діячів науки та мистецтва

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: