Герман задекларувала майже 165 тис. грн, але забула про годинник за 50 тис. дол.

У своїй декларації про доходи за 2010 рік Герман вказала суму трохи більше 164 тис. гривень. Проте вона не задекларувала годинник, який їй подарували.

Загальний дохід радника президента – керівника Головного управління з гуманітарних та суспільно-політичних питань Адміністрації президента Ганни Герман за 2010 рік склав 164 тис. 198,42 грн.

Про це йдеться в її декларації про доходи, оприлюдненій на сайті президента.

При цьому всі ці кошти складають зарплату Герман.

У декларації зазначено, що дохід її чоловіка Сергія Германа за 2010 рік становив 70 тис. 623 грн, які він також одержав як зарплату.

Радник президента, згідно з декларацією, має зобов'язання фінансового характеру, зокрема, за договорами позики - 85 тис. 500 грн і на утримання майна - 72 тис. грн, чоловік - на утримання майна - 26 тис. 369 грн.

Герман не має земельної ділянки, а її чоловік володіє ділянкою площею 0,36 га і житловим будинком 250 кв. метрів, а також гаражем площею 40 кв. метрів.

Радник президента має квартиру площею 77,8 кв. метрів.

Чоловік Герман має два автомобілі: Mercedes Benz SLK-200 і BMW X-5.

Відзначимо, що в 2010 році видання ТаблоіD побачило на руці Герман годинник Franck Muller. Виявилося, що ціна цієї моделі складає 466 тисяч гривень (58 тисяч доларів).

Через свою помічницю Герман відповіла, що цей аксесуар їй подарували на день народження в 2010 році. "Анна Миколаївна внесе цей годинник у свою декларацію наступного року, тому що такий порядок", - пообіцяла тоді помічниця.

Читайте також:

Герман спіймали на обмані: польські журналісти не заповнюють майнові декларації

Герман: корупцію, про яку пишуть американці, Янукович уже поборов

Герман залишилась під владою Льовочкіна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: