Герман закликала народ іти під Кабмін і відбирати гроші

Партія регіонів продовжує наполягати на підвищенні мінімальних зарплат і пенсій в Україні.

Народний депутат від Партії регіонів Ганна Герман закликала українців відбирати у депутатів і чиновників, які не хочуть підвищувати соціальні стандарти в Україні, частину їхньої зарплати.

Про це вона заявила, коментуючи вимоги ПР підвищити мінімальні зарплати та пенсії в Україні. Герман обурилася тим, що депутати відмовилися "натиснути кнопки" та проголосувати за підвищення прибутків бідних людей.

"Ці люди не знають, на яких островах їм відпочивати, але їхні декларації, як у церковних мишей", - обурилася депутат. З огляду на це, вона заявила, що частина зарплат чиновників і депутатів насправді належить народу, і закликала людей відібрати свої гроші в можновладців.

"Люди, ідіть до Кабінету міністрів та відбирайте гроші у чиновників. Це ваші гроші", - закликала Герман. Вона також запропонувала громадян іти під стіни Верховної ради та вимагати своїх грошей.

Крім того, вона запропонувала депутатам і чиновникам віддавати половину своїх зарплат на користь найбідніших прошарків населення. "Я пропоную, щоб кожен чиновник, а також кожен депутат, який сьогодні не погоджується голосувати за підняття пенсій і зарплат для найбідніших, половину своєї кожної зарплати віддавав найбіднішим у своєму мікрорайоні, або там, де він народився", - наголосила Герман.

Нагадаємо, фракція БЮТ погодилася підтримати вимоги регіоналів підвищити мінімальні пенсії й зарплати в Україні. Втім, в обмін на це представники Блоку Тимошенко вимагають підвищити акцизи на тютюн, алкоголь та паливно-мастильні матеріали.

У вівторок, 8 вересня, депутати від Партії регіонів у черговий раз заблокували роботу Верховної ради, вимагаючи задоволення їхніх вимог. Регіоналів не зупинило навіть те, що в цей день Раду відвідувала делегація депутатів канадського парламенту.

Читайте також:

ПР провела для канадських депутатів майстер-клас із блокування Ради

БЮТ готовий підняти зарплати в обмін на подорожчання тютюну, горілки й бензину

Через депутатів Литвин житиме на одну зарплату

Партія регіонів традиційно заблокувала трибуну Ради

ВідеоГерман закликала відбирати гроші у депутатів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: