Герман закликає Тимошенко втрутитися в редакційну політику "Нового каналу"

Шеф-редактора програми "Репортер" Володимира Павлюка було звільнено у зв'язку з демонстрацією відеоролика про підготовку до трансляції звернення прем'єра до народу.

Заступник голови Партії регіонів Ганна Герман закликає прем’єр-міністра втрутитися в ситуацію із звільненням шеф-редактора інформаційної програми "Репортер" на "Новому каналі" Володимира Павлюка у зв’язку з демонстрацією на каналі відеоролика про підготовку до трансляції звернення Юлії Тимошенко до народу 7 червня.

"Я закликаю прем’єр-міністра Тимошенко негайно захистити незаконно звільненого журналіста Володимира Павлюка. Випадок із звільненням журналіста за те, що він показав сюжет, де Юлія Тимошенко була виставлена не в кращому світлі, свідчить про істотне згортання свободи слова в Україні", - сказала вона.

За словами Герман, прем’єр, вставши на захист журналіста, тим самим продемонструє, що вона стоїть на захисті свободи слова в країні. Інакше, сказала вона, цей приклад можна буде кваліфікувати як безпрецедентний тиск на незалежних журналістів і тиск на незалежну пресу в Україні з боку влади і особисто прем’єр-міністра.

Герман навела приклад того, як журналісти свого часу критикували прем’єр-міністра Віктора Януковича, і він при цьому не чинив тиску на ЗМІ, незалежно від того, чи справедлива була критика чи ні.

"Випадок з журналістом Нового каналу свідчить, що свобода слова в Україні знаходиться під загрозою, і я як голова комітету зі свободи слова і інформації ще раз закликаю Юлію Тимошенко переглянути своє ставлення до цього інциденту і захистити незаконно звільненого журналіста", - зазначила Герман.

Крім того, вона повідомила, що даний випадок буде розглянутий на засіданні парламентського комітету з питань свободи слова і засобів масової інформації.

Водночас сам Павлюк повідомив, що його змусили піти з каналу у зв’язку з демонстрацією відеоролика про підготовку телезвернення Тимошенко до народу 7 червня.

"Причина, з якої мене попросили написати заяву про звільнення, це те, що відео було взяте з інтернету, а інтернет - ненадійне джерело", - сказав він, додавши, що ця причина "притягнута за вуха".

"Якщо комісія журналістських розслідувань захоче провести аналіз цієї ситуації на предмет утиску свободи слова, то я це просто вітатиму", - підкреслив Павлюк.

Відеоролик за участі прем'єра Юлії Тимошенко.

Читайте також:

Тимошенко: Пропало все

Янукович вирішив: обирати президента буде народ

Тимошенко відмовилась розмовляти російською з телеканалом "Росія"

Тимошенко: збереження нинішньої Конституції – нищівна поразка

ВідеоТимошенко: Пропало все

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: