Герман залишилась під владою Льовочкіна

Згідно зі схемою розподілу обов'язків між керівниками адміністрації президента, Ганна Гераман і тепер буде під владою Льовочкіна.

Радники президента, які були звільнені з посад заступників глави адміністрації, зокрема Ганна Герман, і тепер підпорядковуються безпосередньо главі адміністрації Сергію Льовочкіну.

Про це свідчить схема розподілу обов'язків між керівниками адміністрації президента, затверджена указом Віктора Януковича від 5 квітня.

Крім того, згідно з документом Льовочкіну, зокрема, підпорядковується прес-секретар президента, режимне секретне управління, управління забезпечення зв'язків з Верховною радою.

Як відомо, 5 квітня Янукович призначив Ганну Герман керівником Головного управління з гуманітарних і суспільно-політичних питань адміністрації президента.

Андрій Гончарук був призначений Головне управління з питань міжнародних відносин, а Андрій Портнов - Головне управління з питань судоустрою адміністрації президента.

Юрій Ладний призначений керівником Головного управління Державного Протоколу та Церемоніалу адміністрації президента.

В свою чергу Олена Лукаш призначена представником президента у Конституційному суді, а Марина Ставнийчук - керівником Головного управління з питань конституційно-правової модернізації адміністрації президента.

Читайте також:

Янукович звільнив Герман і ще 5 замів Льовочкіна і зробив їх радниками

Герман: Янукович не вічний, а вертолітні майданчики залишаться людям

Герман запевнила, що від перестановок у АП нічого не зміниться

Герман радить Януковичу урівняти багатіїв і бідних

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: