Герман: заради влади Тимошенко готова почати громадянську війну

Заступник голови Адміністрації президента вважає, що Тимошенко прагне провести позачергові вибори до Ради і отримати депутатський мандат навіть ціною громадянського конфлікту.

Створення Національного комітету порятунку України нагадує звичайне прагнення лідера БЮТ Юлії Тимошенко повернутися до влади, заявила заступник голови Адміністрації президента Ганна Герман.

"У неї є одна мета, в якій для неї не існує перешкод. Вона готова на те, щоб почати громадянську війну. Готова на те, щоб спровокувати ще одні парламентські вибори, на яких хоче отримати депутатський мандат. Мета її життя - дістатися до вищої влади", - вважає Ганна Герман.

За словами Герман, потрібно працювати, щоб був ефект, "а у опозиції поки тільки розмови".

"Потрібно працювати на результат всім разом, не розділяючи народ, не сварючи, не закликаючи його на вулиці. Сьогодні є 6 опозицій. Треба, щоб вони визначилися, хто з них опозиція. Ми не знаємо кому з них віддати, наприклад, комітет з свободи слова. Треба, щоб опозиція об'єдналася, тоді влада буде готова подати їй руку", - відзначила заступник голови АП.

Разом з тим вона назвала позитивом те, що "опозиція не спить і об'єднується".

"Добре, що у них є такі досвідчені люди, як Павличко, Щербак, Цибулько. Всі вони працювали з екс-президентом Леонідом Кучмою. Відповідні послуги зроблять і Юлії Тимошенко. Коли опозиція неактивна, те суспільство не є демократичним", - додала Герман.

Раніше президент Віктор Янукович заявив, що незабаром вся країна буде "шукати спасіння" від діяльності ініційованих лідером БЮТ Юлією Тимошенко комітетів порятунку України

Читайте також: 

БЮТ: міліція вимагає від опозиції списки учасників мітингу під Радою

Тимошенко оскаржить бюджет Азарова в Конституційному суді

Янукович: вся країна скоро шукатиме спасіння від Тимошенко 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: