Герман згадала, як її колись теж допитували в прокуратурі

Герман згадала, як її у 2005 році викликали на допит "тільки для того, щоб запитати, що я робила в 1970 якомусь році, коли з Януковича знімали судимості".

В Україні немає ніяких політичних переслідувань: якщо людина порушувала закон, то вона має розуміти, що рано чи пізно вона буде за це відповідати.

Про це заявила у коментарі Лігабізнесінформ заступник голови адміністрації президента Ганна Герман.

"Я згадую 2005 рік, коли за ґратами сидів Кушнарьов і Колесніков. Чомусь тоді міжнародне співтовариство мовчало. Тоді усіх нас по телевізору викликали в Генпрокуратуру. Мене викликали тільки для того, щоб запитати, що я робила в 1970 якомусь році, коли з Януковича знімали судимості", - згадала вона.

"Я вчилася тоді в середній школі у Львівській області. Невже слідчому так важко було порахувати, скільки мені було років, і не викликати мене на допит по телевізору в Донецьку прокуратуру?", - зазначила Герман.

"Чомусь тоді ніхто навіть словом не обмовився про політичні переслідування? Адже тоді це були дійсно переслідування і щодо Кушнарьова, і щодо Колеснікова, у якого тоді народилася маленька дитина. Колеснікова тоді забрали від дитини і навіть не вибачилися, коли стало ясно, що він не винен", - сказала Герман.

За її словами, ситуація з кримінальними справами щодо колишніх чиновників буде "дуже гарним урок усім, у тому числі тим, хто при владі".

"Тому що прийде наступна влада і зробить для нас аудит, за результатами якого будуть відповідати усі, хто порушував закон", - відзначила Герман.

Відповідаючи на питання, невже дійсно є привід щодня викликати Тимошенко на допити, а Луценка саджати в СІЗО, Герман відповіла, що це питання "не в її компетенції".

Читайте також:

США зажадали від України припинити арешти соратників Тимошенко

Тягнибок: влада працює в стилі чекістських репресій 30-х років

Тимошенко посміялася над репресіями Януковича проти опозиції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: