Герман знайшла, чим замінити опозицію

Ганна Герман пропонує замінити чинну опозицію громадськими організаціями, оскільки, за її словами, вони відіграють важливішу і роль у збереженні України.

Громадські організації можуть відігравати в Україну значно більшу роль, ніж опозиція. Про це заявила pаступник глави Адміністрації gрезидента Ганна Герман.

"Громадські організації в Україні можуть відіграти колосальну роль, тої ролі не може відіграти зараз опозиція, яку цікавить тільки прихід до влади, в будь-який момент, будь-якими способами", - сказала Герман.

В той же час на пропозицію представників громадської організації "Збережи старий Київ" стати її членом Герман погодилась, але зазначила, що активну роль вона не має можливості відігравати в цій організації у зв’язку із зайнятістю.

Проте Герман зазначила, що цілком підтримує діяльність організацій, які виступають за збереження обличчя Києва, і навіть погодилася взяти участь у можливій акції проти незаконної забудови біля Театру російської драми ім. Лесі України біля ст. метро "Театральна".

Але, в той же час, вона зазначила, що зможе взяти участь у такій акції лише при наявності вільного часу.

"Я думаю, що ми спільно, разом не дамо зробити так, щоб продовжували руйнувати і нищити Київ", - додала Герман.

Читайте також:

Герман заявила, що Freedom House упереджено поставилася до України

Опозиція просить Європу захистити українців в Росії

Опозиція назвала головні страхи Януковича: пекло і суд

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: